Podziękowania za wieloletnią

Pobierz

Aniu, dziękuję, że ogarnęłaś temat w tak szybkim tempie.. Szanowni Państwo, w związku z zakończeniem współpracy, pragnę w imieniu firmy .. złożyć najserdeczniejsze podziękowania za długoletnią współpracę.. Podziękowania za wieloletnią służbę w Państwowej Straży Pożarnej 25.02.2022 25 lutego 2022 roku w siedzibie Komendy Wojewódzkiej PSP w Warszawie miało miejsce uroczyste pożegnanie st. bryg.. Dla mnie to przyjemność i zaszczyt, że mogłyśmy razem pracować w dobrej atmosferze.. Dziękujemy, że przez wiele lat .w imieniu Zarządu .. składam najserdeczniejsze podziękowania za długoletnią współpracę.. Pozostając z wyrazami pamięci życzę wiele zadowolenia płynącego z poczucia dobrze wypełnionej służby oraz spełnienia planów.. Burmistrz Beata Szczepankowska z wielkim szacunkiem i .. Szanowni Państwo, W związku z tym, że z dniem 31 grudnia br. kończę pracę w Fundacji Dzieciom "Zdążyć z Pomocą" chciałem wszystkim podziękować za ponad 12 lat współpracy z Fundacją.. Proszę o przyjęcie życzeń szczęścia w życiu osobistym oraz wszelkiej pomyślności.. Gosiu, dziękuję, że pomogłaś Magdzie.Za wieloletnią pracę podziękowali mu 17 maja prezydent Krystian Kinastowski oraz Marcin Cieloszyk, sekretarz Miasta.. Tekst powinien więc zawierać zwroty grzecznościowe typowe dla formalnej korespondencji (np.. W czwartek, 26 maja br. w Urzędzie Miejskim w Przemyślu odbyło się pożegnanie wieloletniego pracownika tut..

Życzenia i podziękowania dla pracowników.

- Dziękuję serdecznie za wieloletnią współpracę Zarządowi Województwa oraz dyrekcji Departamentu Ochrony Zdrowia, a w szczególności moim zastępczyniom, z którymi przez cały czas mojego dyrektorowania stanowiliśmy zespół.. Andrzeja Lisieckiego - oficera Komendy Wojewódzkiej PSP w Warszawie zajmującego Samodzielne Stanowisko Pracy do spraw Ochrony Informacji Niejawnych i BHP, w związku z .W poniedziałek 30 września 2021r.. Kamila, dziękuję że tak zadbałaś o tego klienta.. Twoje zaangażowanie, sumienność oraz rzetelność pozwoliły nam wspólnie zrealizować wiele ważnych projektów.. Gratulacje!. Wyraziła także podziękowania za okazywaną jej życzliwość i pomoc w realizacji celów oraz zadań pomocy społecznej.Podziękowania i wyrazy szacunku za wieloletnią pracę w komisji antyalkoholowej.. Chociaż nasze ścieżki zawodowe w tym miejscu się rozchodzą, to mamy ogromną nadzieję, że w przyszłości spotkamy się przy innym projekcie.PODZIĘKOWANIA.. To przede wszystkim ludzie, dzięki którym możemy osiągać coraz ambitniej wyznaczane cele.Podziękowanie za wieloletnią pracę 11 maja 2022 Podziękowanie za wieloletnią pracę W dniu 28 kwietnia 2022 r. zostało zorganizowane uroczyste spotkanie z pracownikami, którzy w ubiegłym roku nabyli uprawnienia emerytalne i zakończyli pracę zawodową..

Wiesława Mika otrzymała podziękowania i kwiaty.Podziękowanie za wieloletnią współpracę.

Składamy Państwu serdeczne podziękowania za wieloletnią współpracę w kształceniu studentów Wydziału Nauk Geograficznych i Geologicznych Uniwersytetu im.. Jarosława Głośnego - odchodzącego na emeryturę Pierwszego Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Sosnowcu - dla wszystkich policjantów i pracowników cywilnych sosnowieckiej policji. ". Mamy nadzieję, że nasze zawodowe drogi jeszcze kiedyś się przetną.Składam serdeczne podziękowania za wieloletnią współpracę mającą na celu dobro mieszkańców Powiatu Nnnnnnnn.. Szanowni Państwo, Nauczyciele z całej Polski.. Twoja chęć do pracy zmotywowała każdego pracownika tej firmy.. Wielkim honorem i zaszczytem było dla mnie pełnienie w tym okresie dwukrotnie funkcji .Podziękowanie za wieloletnią pracę dla Ryszarda Gomułki Grupa Aliplast to nie tylko lider europejskiego rynku aluminiowej stolarki okienno-drzwiowej.. Ze szczerym ubolewaniem przyjęliśmy Pana decyzję o rezygnacji.. w Urzędzie Gminy w Świeszynie Wójt Gminy Świeszyno Ewa Korczak, Zastępca Wójta Izabella Karlińska-Ćwięka, Dyrektor Zespołu Oświaty Samorządowej Monika Majcher oraz dyrektorzy placówek oświatowych składały Pani Iwonie Moszyńskiej - Dyrektor Szkoły Podstawowej w Dunowie serdeczne podziękowania za wieloletnią pracę na rzecz Szkoły tej placówki, za serce, życzliwość, wyrozumiałość i trud włożony w pracę dla dobra całej .Podziękowanie za wieloletnią współpracę..

Zawsze trzeba wiedzieć, kiedy kończy się jakiś etap w życiu.Podziękowania za wieloletnią pracę na rzecz miasta.

Będę dobrze wspominać każdego z Was i czerpać z doświadczeń, które dzięki Wam zdobyłam/zdobyłem.Życzymy Pani, aby dzisiejszy bilans osiągnięć zawodowych i społecznych stał się źródłem satysfakcji z efektów dotychczasowego trudu oraz inspiracją do dalszej działalności.. Czujemy się zaszczyceni, że przez te wszystkie lata dzielił się Pan z nami swoim doświadczeniem i wiedzą.. Udawało nam się wspólnie, wePani Małgorzata Kędzior przywitała gości i rozpoczęła od serdecznych podziękowań dla pracowników Ośrodka za wspólną wieloletnią pracę na rzecz mieszkańców Gminy Miasta Dębica.. 21 lutego 2022 roku w siedzibie Komendy Wojewódzkiej PSP w Warszawie miało miejsce pożegnanie st. bryg.. Bardzo podobała mi się praca z Wami wszystkimi i atmosfera, którą wspólnie tworzyliśmy!. Szanowny Panie/Szanowna Pani, Szanowni Państwo, Pozdrawiam) — chyba że Wasze relacje w pracy były mniej sformalizowane.w moim ostatnim dniu pracy chcę Wam wszystkim serdecznie podziękować za współpracę, świetną atmosferę, którą tworzyliście na co dzień, i ciekawe wyzwania zawodowe, z jakimi miałam/miałem okazję mierzyć się w [nazwa firmy].. Adama Mickiewicza w Poznaniu, podczas organizowanych praktyk pedagogicznych z przedmiotu Dydaktyka geografii i przyrody.podziĘkowania za wieloletniĄ sŁuŻbĘ i gratulacje z okazji awansÓw dla kadry kierowniczej dolnoŚlĄskiej policji 20 lutego, 2022 20 lutego, 2022 apawlukiewicz Uroczyste zbiórki związane z przejściem na zaopatrzenie emerytalne funkcjonariuszy wchodzących w skład ścisłego kierownictwa policji na Dolnym Śląsku odbyły się wczoraj i dziś w siedzibie Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu.Podziękowania dla pracownika..

W imieniu całej firmy chcielibyśmy podziękować za wieloletnią współpracę oraz wkład w rozwój naszej firmy.

Mariusz, dziękuję, że tak szybko to załatwiłeś.. Dziękuję.. — wszyscy wiedzieliśmy, że ta praca nie byłaby możliwa bez ciebie.. Sz. P.Czas się radować, czas świętować, bo na dłuższą metę wygrałeś swoim poświęceniem i ciężką pracą.. Iza, dziękuję, że pokazałaś opanowanie w tej sytuacji.. Zwyczajnie: Kasiu, dziękuję za kawę.. Aleksander Quoos rozpoczął pracę w Miejskim Inspektoracie Obrony Cywilnej w 1989 roku jako żołnierz zawodowy w stopniu podpułkownika.Załączam najserdeczniejsze życzenia wszystkiego dobrego.. - Mam nadzieję, że będzie nas pani miło wspominać.. Uroczyste spotkania z byłymi pracownikami wpisują się już w wieloletnią tradycję Spółki.Podziękowania za wieloletnią służbę 9 marca, 2022 Ewelina Kuczyńska Aktualności Na zaproszenie starosty Marzanny Wardziejewskiej w urzędzie gościł dziś mjr Grzegorz Łapiński, który w tym tygodniu żegna się z mundurem.Podziękowanie za wieloletnią pracę nauczyciela przedmiotów przyrodniczych - DZIĘKUJEMY PANI MARYSIU Podczas dzisiejszej uroczystości zakończenia roku szkolnego, była jeszcze jedna uroczystości, czas podziękowania za 41 lat pracy w szkole dla Pani Marii Jasińskiej - naszego biologa, przyrodnika, nauczyciela WDŻWR i wieloletniego wychowawcy.Jak wyrazić podziękowanie za pracę?. We wtorek, 30 czerwca, pracę w Miejsko-Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych zakończyło dwoje członków: Grażyna Łachacz (15 lat w komisji) oraz Dariusz Purzycki (26 lat w komisji).. Dziękując za współpracę i zaangażowanie życzymy dużo zdrowia, samych pogodnych i radosnych chwil, pomyślności w życiu osobistym oraz zawodowym.. — wszyscy doceniamy cię za wykonaną pracę.. Urzędu.. "W dniu zakończenia roku, za trudną pracę z nami i okazane serce, chylimy głowy w ogromnej podzięce.".. Mariusza Kowszuna - oficera Komendy Wojewódzkiej PSP w Warszawie, zajmującego stanowisko Naczelnika Wydziału Logistycznego, w związku z przejściem na zaopatrzenie emerytalne, po przeszło 28 latach służby.Podziękowania za wieloletnią służbę w Państwowej Straży Pożarnej.. Będę też tęskniła/tęsknił za naszymi przerwami kawowymi i chwilami, które spędziliśmy razem!Jak widzisz na przykładach powyżej, podziękowanie za współpracę powinno być sformułowane w sposób elegancki i pełen szacunku do odbiorcy.. Po 44 latach pracy, w tym ponad 20 w Wydziale Finansowym UM w Przemyślu - Pan Jan Kuriańczyk przeszedł na zasłużoną emeryturę.Burmistrz Wielichowa Honorata Kozłowska przekazała na ręce ustępującej ze stanowiska Pani Bożenie Ratajczak wyrazy szczerego uznania i podziękowania za wieloletnią, aktywną i pełną zaangażowania pracę na rzecz lokalnego środowiska, niezliczone działania wspomagające integrację mieszkańców oraz wielki wkład w kultywowanie tradycji naszego regionu.To tylko kilka słów, które dla drugiej osoby będą najcenniejsze..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt