Popatrz na obrazki i napisz wyrażenia jak w przykładzie

Pobierz

Question from @Wikciulka - Szkoła podstawowa - Język angielskiPopatrz jeszcze raz na zadanie 2 w podręczniku.. Napis z w zeszycie zdania,jak w przykładzie plissssss na jutrooooooo daje najjjj .. Napisz je w zeszycie i przestopniuj.. Na obrazku są: 1.Dwa ołówki 2.Trzy zeszyty 3.Siedem klocków 4.Jedna ławka 5.Jedna noga 6.. Praca domowa:ćw.3/37 popatrz i połącz idąc po śladzie i sprawdź ,co robią zwierzęta.. 3.Popatrz na tabelkę i napisz w zeszycie pytania i krutkie odpowiedzi jak w przykładzie użyj form can i can t jak by co to książka steps forward i str 62 zad 6.. Rozwiąż .Przeczytaj opis życia na farmie- ćw.1/36.Porównaj go z tym ,co robią zwierzęta na 'Crazy Farm' w ćw.2/37.. Z tego tekstu dowiesz się .Popatrz na obrazki i napisz zdania.. Ćwiczenie sprawdzimy na lekcji online.. 2012-10-16 17:04:37; Popatrz na obrazki na s 68.. To jest pierwszy załącznik czyli zadanie 5 w podręczniku.. Na drugiej z nich znajdź 5 różnic i zapisz odpowiedzi w zeszycie tak jak jest to zrobione w przykładzie.. Zadanie 3 str. 60.. Teraz porównuj przedmioty szkolne, tak jak w przykładzie: I think English is easier than maths.. Question from @Mariusza705 - Szkoła podstawowa - PolskiZadanie 2- popatrz na obrazki, spróbuj nazwać wszystkie produkty spożywcze a następnie napisz je w zeszycie, tak jak w przykładzie.. Podręcznik strona 112..

Popatrz na obrazki i zapisz w zeszycie pytania według wzoru.

Zapisz do zeszytu: Revision of questions .Ustal kolejność wykonania działań ponumeruj działania jak w przykładzie oblicz wartość wyrażenia.. "Odyseja"popatrz na obrazki i napisz wyrazenia z ago Wyrażenia algebraiczne, siedem zadań w załączniku ,bardzo ważne proszę o pomoc Oblicz wartość wyrażenia : a) 5• log⁴ 2+⅓log⁴ 8 b) (2 log³ 9- log ³ 3)• 2 log 6- małe 12-2 log6-małe 2)popatrz na obrazki i napisz wyrazenia z ago.. 2013-09-26 14:56:11; Uzupełnij zdania, używając a, an .Popatrz na obrazki i znajdź niepasujący element.. str. 56.-Zaczynamy od .. co ostatnio kupiłeś lub chcesz kupić, i napisz jego opis.. 0 odpowiada - 0 .4. ćwiczeniówkę .. Napisz do koleżanki/kolegi list, w którym: - opiszesz jak doszło do zakupu domu - opiszesz swoją reakcję na wiadomość.Opis obrazka - angielski - wskazówki.. Napisz w czym możesz naśladować świętego jakuba.. Popatrz na obrazki i napisz wyrażenia jak w przykładzie zad6 str 8 1 Zobacz odpowiedź .. Proszę o pomoc to jest na dzisiaj!. Przechodzimy do pracy w ćwiczeniówce.. Ogólny opis tej drugiej znajdziesz w naszym artykule "Jak wygląda matura ustna z języka angielskiego".. Pięć noży 7.Jedna owca 8.Dziewięć linijek 9.Jedna mysz 10.Osiem pomidorówZad.2- popatrz na obrazki i napisz zdania tak jak w przykładzie.. Dzięki myśleniu wizualnemu ruch Twojej ręki utrwala już pewne dane w Twojej pamięci..

Popatrz na obrazki i uzupełnij zdania podanymi wyrazami.1.

Tak samo powiemy o kimś z rodziny, np. My mum likes horse riding.Popatrz na obrazki i napisz zdania z can lub can't.. Przeczytaj zdania i dopasuj je do obrazków.. Zadanie 4- popatrz na obrazki, przeczytaj i spróbuj dobrać produkty do przedstawionych bohaterów.Piktogramy w procesie uczenia się zwiększają skuteczność zapamiętywania.. Posłuchaj nagrania CD 3.27 i sprawdz czy twoje odpowiedzi były poprawne.. Zadanie 4 str. 60.. 4- popatrz na obrazek i uzupełnij zdania z is/isn't lub are/aren't, Pamiętaj też o dodaniu takich słówek jak a, some, any, np. There are some chairs in the kitchen, but ,,,, Napisz 5 zdań na temat obrazka w zadaniu 4- wykorzystaj słowa z niebieskiej ramki, np .Dopisz wyrażenia z przymiotnikami w liczbie pojedynczej lub mnogiej.. Zadanie 2 str. 60.. W niebieskiej ramce są znane Wam przymiotniki.. Spróbuj użyć jak największej liczby przymiotników.Kliknij tutaj, aby dostać odpowiedź na pytanie ️ Popatrz na obrazki i napisz zdania jak w przykładzie prze1 prze1 19.10.2016Popatrz na obrazki i przekształć zdania, tak jak w przykładzie.. Ustal kolejność wykonania działań ponumeruj działania jak w przykładzie oblicz wartość wyrażenia ..

Ex 2 p.77 - Policz pojazdy na obrazkach i napisz zdania, takie jak w przykładzie.

Pracujcie w parach.. Otwórzcie .. Uzupenij zdania.. Uzupełnijcie dialogi informacjami z ćwiczenia 4. i zapiszcie je w zeszycie z kolegą/koleżanką brainy zad.5 .Opisz krótko Babcię Dziadka i Matkę ( tak jak jest w przykładzie ) Zadanie 2.. Napisz zdania do zeszytu.Ex 12 - Popatrz na ćw 11.. Ona uwielbia siatkówkę.. Zadanie w załączniku.. Egzamin maturalny z języka angielskiego, bez względu na to, czy wybrałeś poziom podstawowy, czy rozszerzony, składa się z dwóch części - pisemnej i ustnej.. Popatrz na te litery i spróbuj znaleźć jeszcze 10 słów oznaczających produkty .zad.. Uzasadnij swój wybór 4.wymień efekty specjalne wykorzystane w filmie proszę na jutro Answer1.. Zwróć uwagę na pisownię.. Napisz w zeszycie 4 zdania z każdym z przymiotników w stopniu wyższym ( zdania z than).. Kiedy sobie przypominasz, to wyobrażasz sobie rysunek, który .Plis Pomużcie W Zadaniu 12 Mam To Na Jutro Czyli 0901 Przeczytaj Uważnie Tekst I Wykonaj Poleceniaa .Popatrz na zdjęcia i przeczytaj informacje.. 3 Zadanie.. 2012-10-16 17:04:37Przeczytaj Tekst Popatrz Na Obrazki I Napisz Nazwy Zwierzat.. Programy telewizyjne Zaznacz ten rodzaj programów telewizyjnych, które oglqdasz co tydzieó.. Zadanie 4- popatrz na obrazek i powiedz, jakie sklepy tam widzisz, a jakich nie ma?. autor: Kolorowykwiatuszek16 3 dni temu (21:18) 1+½:⅓×6 ⅖×2½-1⅓×¾ (2⅚-1⅔)÷7+⅚ 1-3,5×2÷0,2 Przedmiot: Matematyka / Liceum..

Popatrz na obrazki i powiedz na jakie przyjęcie zamierza iść Big Al?

Zapisz w zeszycie zdania o tych dzieciach, które lubią lub uwielbiają jakiś sport.. Napisz życiorys Antonio Vivaldiego.. Temat:Powtórzenie wiadomości z roz.3.. (market) Zad.3 - posłuchaj nagrania CD 3.26 i powtórz.. Zacznij od There are… + liczba + nazwa pojazduZadanie z lektury [opowieść wigilijna] 1.Podaj minimum 3 przykłady dowodzące że film wiernie nawiązuje do treści 2.opisz wygląd duchów (minimum 3 zdania do każdego) 3.Wybierz scenę która jest dla ciebie najciekawsza.. Potrzebne mi jest to na już!. Popatrz na ćw.. 2012-03-06 19:07:29; Popatrz na obrazki i uzupelnij zdania 2016-03-12 11:05:32; Uzupełnij dialog, używając wyrazów z ramki 2013-03-21 20:05:00; Uzupełnij zdania, używając a lub an .. Tworzysz graficzne znaczenia, przedstawiasz dane pojęcie, zdarzenie lub pewną sytuację za pomocą rysunku.. Przeczytaj ten opis na głos.. (jak coś to na samym końcu jest zdrowi pacjenci).. Napisz w czym możesz naśladować świętego jakuba.. On uwielbia hokej na lodzie.. na Jutro.. Opisz krainę lotofagów i napisz co robił tam odyseusz i ile tam był.. Będę bardzo wdzięczna ja ktoś teraz napisze odpowiedź!. Zacznij od punktu 3.. 2011-03-26 16:35:47; Popatrz i napisz, język angielski kto pomoże?. Czas na .. Ex 1 p.77 - Uzupełnij krzyżówkę.. 0 rozwiązań.. Nauczysz się nowej piosenki ( zadanie 3) - posłuchaj kilkukrotnie i staraj się zaśpiewać.. Chodzi o zadanie 3.184 i podpunkty a i d, których nie umiem zrobić.. b i c zrobiłem dobrze, a tamtych dwóch nie mogę zrobić, dlatego proszę tylko o podpunkty a i d.Popatrz na obrazki i napisz zdania 2011-09-13 20:12:05; Uzupełnij zdania, używając was lub were.. Przeczytaj opis drugiej wyspy i uzupełnij go wyrazami z ramki.. 03.12.2020Napisz zdania w funkcji poetyckiej ,metajęzykowej i fatycznej po 3 przykłady Przedmiot: Język polski / Szkoła podstawowa.. 0 odpowiada - 0 ogląda - 0 rozwiązań.. Napisz krótkie odpowiedzi na jutro Answer.Posłuchaj nagrania i wskaż właściwy obrazek w zadaniu 2. zad 1/60 - nagranie.. Napisz zdania o tym , jak spedza swoj dzien ta dziewczyna.. Przeczytaj dialog i odpowiedz, czy zdania w ćwiczeniu 2 są prawdziwe - TRUE czy fałszywe - FALSE..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt