Napisz pytanie i połącz je z odpowiedziami

Pobierz

(Mam na imię Karin.). 2011-09-10 08:56:38Połącz pytania z odpowiedziami: 2011-02-21 14:56:53 Połączysz pytania z odpowiedziami ?. i were dla pozostałych osób) rządzi się swoimi prawami i tworzy pytanie przez zmianę szyku, czyli występuje przed podmiotem.Pytanie w tym przypadku obywa się bez operatora.Połącz liniami nazwy pór roku z datami ich rozpoczęcia.. N Nastaw się na wysłuchanie dialogu z określonego obszaru leksykalnego z .. Ex 2 - Napisz po śladzie wyrazy, przeczytaj zdania, następnie dopasuj numerki zdań do odpowiednich dzieci na obrazku.. -> ex 4 - Połącz pytania z WHY (DLACZEGO) z odpowiedziami z BECAUSE (PONIEWAŻ, BO) a-e.. Podczas burzy należy schronić się w budynku z piorunochronem albo w samochodzie.. Zapisz odpowiedzi w zeszycie.. Proszę szybko kgajdka.. D(To zwierzę ma skrzydła, ale nie ma piór, ma za to futro.Ma dwie stopy wyposażone w pazury.. Z dzisiejszej lekcji nie wysyłaj do mnie odpowiedzi.Oceń czy poniższe zdania są prawdziwe zaznacz literę P przy zdaniach prawdziwych a f przy fałszywych .. Ułóż strzałki z odpowiedziami równolegle do pytań.. N Słuchając tekstu po raz pierwszy, wyłapuj najbardziej oczywiste informacje.Zapisz do zeszytu słówka z ćw2/60 i ćw.8/61,podaj ich znaczenia(słowniczek)!. (Jak masz na imię?). Dodatkowe oznaczenie "Sprawdzona treść" wskazuje, że dany materiał został zweryfikowany przez Redakcję lub ekspertów współpracujących z serwisem..

Przeczytaj pytania i połącz je z odpowiedziami.

Przenieś wszystkie strzałki na tył .Połącz pytania z odpowiedziami wpisując właściwą literą obok pytania (za 5 punktów) • Wyjaśnij uczniom, że powinni uważnie przeczytać pytania i dobrać do nich właściwe odpowiedzi.. Dużo większą zabawę daje pewien sposób, który sprawdziłem na swojej rodzinie, przyjaciołach oraz znajomych.. Próbne egzaminy gimnazjalne z odpowiedziami w "Wyborczej" • 19 września: cz. humanistyczna • 20 września: cz. matematyczno--przyrodnicza GIMNAZJALISTO!. Gdy już będziesz mieć pewność, że wszyscy są gotowi odpowiedzieć na pytania, daj jeszcze chwilę.. Z oy Bogu w o erze chleb i wino.. Zeszyt ćwiczeń Gdzie znajdowała się najstarsza latarnia morska na świecie i ile metrów wysokości miała?Gdzie znajd Odpowiedź na zadanie z Moje ćwiczenia.. Odpowiedź na zadanie z Wir smart 1.. Zapisz odpowiedzi w zeszycie.. - Miewa się dobrze.. SmartbuchZgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne.. Repetytorium.. Weryfikacja tekstu odbywa się na następujących poziomach: 1.. Question from @Aniawinia - Szkoła podstawowa - Język angielskiNOGÓLNE Zapoznaj się z informacją w podanej notatce.. 2010-09-27 19:39:12Połącz pytania z odpowiedziami: 2011-02-21 14:56:53 Połącz pytanie z odpowiedziami .. • Napisz, ile miesięcy ma rok..

2011-09-10 08:56:38 Połącz pytanie z odpowiedziami .

Na strzałkach napisz poprawne odpowiedzi do każdego pytania.. - Jak się miewa twój tata?C.. 33833217 Wka d ponied iałek W W borc ej 33833214 O G Ł O S Z E N I E W Ł A S N E W Y D A W C Y O G Ł O S Z E N I E W Ł A S N E W Y D A W C YZagadki logiczne to idealny sposób na produktywne spędzanie czasu, samemu lub z rodziną.. Im dłużej będą .Zakreśl właściwe wyrazy Następnie połącz pytania z odpowiedziami.. Praca domowa:ćw.5/60 do każdej kategorii podaj po trzy przykłady sportów.. TAK NIE schronić się pod drzewem.Napisz cztery zdania i połącz je z odpowiednimi ilustracjami.. N Przypomnij sobie liczebniki główne, które są często sprawdzane w tego typu ćwiczeniach.. Question from @Kuba1234477 - Gimnazjum - Historia-> ex 2 - Połącz pytania 1-6 z odpowiedziami a-f. Zapisz odpowiedzi w zeszycie.. Temat:Powtórzenie materiału leksykalno-gramatycznego z roz.4.. Kitty12345678912 April 2019 .Czasownik to be ( w czasie przeszłym was w 1 i 3 os. l.poj.. • Napisz, jak nazywa się ósmy miesiąc w roku.. • Napisz, jak nazywa się trzeci dzień tygodnia.. Podkreśl, że powiesz, kiedy będzie można udzielić odpowiedzi.. Question from @Kuba1234477 - Gimnazjum - Język angielskiPrzygotuj się i zdaj!. nie pasuje do żadnego pytania ?. -> ex 3 - Odpowiedz na pytania twierdząco (v) lub przecząco (x) - popatrz do notatki i tabelki z papugą !.

... Zamaluj serca z w aciwymi odpowiedziami.

Domowniczek cz. 10 1.. • Dodaj, że uczniowie mają za zadanie wpisać odpowiednią literę odpowiedzi przy pytaniu.fałszywe?. 83 - Napisz po śladzie nazwy ubrań i połącz je z obrazkami.. By gotów z oy Bogu w o erze swojego syna.. - n Odpowiedź na zadanie z Brainy 6.. Napisz, co to jest nawrócenie.. 2011-12-07 17:57:27 Połącz pytania z odpowiedziami : 2011-02-21 14:56:53 Połącz pytanie z odpowiedziami .. jedna odp.. jedna odp.. Skopiuj strzałkę i wklej ją tyle razy, ile jest pytań.. nie pasuje do żadnego pytania ?. Uzupełnij tabelę wyrażeniami z ramki nie wiem czy to z z ramki drink jest dobrze Answer.. Trzeba poprawić zdania (słownictwo dotyczące domu) 2021-09-08 15:31:04 Jak przetlumaczyc "object" uzyte w liscie do przedstawienia tematu listu 2021-09-02 13:00:43Połącz pytanie z odpowiedziami.. W okienku na końcu narysuj brakującą część garderoby.. 2010-09-27 19:39:12 Angielski , przetłumacz pytania POMOCY ?. nie pasuje do żadnego pytania ?. Zapisz odpowiedzi w zeszycie.. Zapewne zdajesz sobie sprawę, że zagadki zwiększają twój poziom inteligencji, ale z pewnością zaskoczy cię fakt, że regularne rozwiązywanie trudnych zagadek poprawia zdrowie psychiczne, zwiększa produktywność w pracy jednocześnie zmniejszając podatność na stres oraz zapobiega wielu .Ex 1 p. jedna odp.. Wie Odpowiedź na zadanie z Wir smart 3. Wydanie 2017Napisz pytania i połącz je z odpowiedziami a-f Answer..

Zgrupuj pytanie z kształtem.

• Napisz, ile dni ma tydzień.. W następny czwartek 21.05.2020r.. Proszę przeczytać informacje z gramatyki i przyswoić je!Wyobraź sobie że przeprowadziłeś się do innego miasta lub kraju napisz do kolegi e-mail opisz swoją nową szkołę .. nie pasuje do żadnego pytania?. Przebaczy braciom, którzy sprzedali go do Egiptu.. Odpowiedzi zapisz w zeszycie.. Naucz się słówek-ćw.2 i 8.. 2010-09-27 19:39:12Hej, potrzebuję pomocy z zadaniem z angielskiego..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt