Quizy z literatury polskiej i historii

Pobierz

12 dat z historii Polski, które musisz znać po podstawówce quizy gazeta.pl.. Testy.Mnóstwo jest faktów z historii Polski, które zmieniły jej bieg i kształtowały nasz kraj przez wieki.. Szukaj.. Quizy dla dziewczyn, dla chłopaków, dla dzieci!. Udostępnij.. Zgadzam się przekazać swój adres e-mail, który będzie wykorzystywany do kontaktów w sprawach związanych z moim kontem, oraz akceptuję, że moje aktywności na stronie będą rejestrowane.25 pytań z literatury polskiej, na które warto znać odpowiedź .. Quizy Quiz o Polsce Test IQ Matura Psychotesty Quizy Testy psychologiczne Zagadki Zagadki logiczne.. Quizy wiedzy, przyrodnicze, naukowe!CZAS DZIECI to portal informacyjno-rozrywkowy dla rodziców, dzieci oraz wszystkich związanych z branżą dziecięcą.. Tylko prawdziwy znawcy będą mieli z tego quizu 10/10.. Sprawdziany na podstawie podręcznika Wczoraj i dziś wydawnictwa Nowa Era.. 13% gier zakończono wynikiem 3 punktów .Quiz z historii Polski dla długodystansowców.. Repertuary kin, teatrów, wydarzenia a także rozrywka, gry i masa konkursów.Wojen z krzyżakami wydziela się w historii aż osiem!. Nauka .. Ważne postacie z historii Polski - rozpoznasz je na zdjęciach?. Po sprawdzianie wiedzy z historii literatury powszechnej - czas na literaturę polską.. Tworzy go ponad trzydzieści analiz wybranych utworów literackich napisanych przez ponad trzydziestu komparatystów, znawców literatury i kultury polskiej z.- My i historia -Historia i społeczeństwo czy ktoś pisał sprawdzian z historii kl.6 z rozdziału ,, polska złotego wieku '' - na dworze Zygmunta -,,Złoty wiek'' -społeczeństwo polski w XVI wieku-kto rządził w pol 2009-11-12 21:30:38CZAS DZIECI to portal informacyjno-rozrywkowy dla rodziców, dzieci oraz wszystkich związanych z branżą dziecięcą..

...Ostatnio dodane quizy.

️ Wszystkie książki i multimedia z kategorii Seria: Wielka Historia Literatury Polskiej w atrakcyjnych cenach.. Ostatecznie pokój z Zakonem Krzyżackim Polska zawarła w 1525 roku podpisując traktat krakowski.Pogrupowaliśmy je w kilka kategorii, z różnych dziedzin wiedzy, staramy się nie omijać żadnego tematu.. Nie będzie problemów!. Postęp: 0/422: Wynik-- poprawnych odpowiedzi: 0% gier zakończono wynikiem 0 punktów.. 6 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. 7% gier zakończono wynikiem 2 punktów.. Znajdziesz tu informacje jaki i gdzie spędzić czas z dzieckiem.. 2% gier zakończono wynikiem 1 punktów.. Jeżeli lubisz quizy, koniecznie sprawdź też poniższe linki: Quizy Quiz o Polsce Test IQ Matura Psychotesty Quizy Testy psychologiczne Zagadki Zagadki logiczneQuiz o historii Polski.. Sprawdź ofertę!. Dodawaj wpisy.QUIZ: 10 dat z historii Polski, których wstyd nie znać.. Jednak te fakty, które zawarliśmy w quizie, zdecydowanie musicie znać!Quiz dla zapalonych podróżników i tych, którzy marzą o dalekich wyprawach!. Historia Czy rozpoznasz wydarzenie historyczne po słowach-kluczach?. Interpretacje to panoramiczny obraz literatury polskiej wszystkich epok: od średniowiecza po wiek XXI.. Umysły Wolności - 2 |To jak to jest z tą całą k.Klasa 7 Historia.. Skończyłeś liceum?. Literatura Klasyka polskiej literatury - z której książk..

Sprawdź co wiesz o historii Polski.

Najnowsze quizy ze strony Quizme.Zobacz ostatnio dodane quizy.. nataialia 6 lat temu.. Język polski Literatura polska Łamigłówki językowe Ogólna wiedza literacka Zagadki językowe Literatura polska dla mistrzów skojarzeń W tym quizie 3 odpowiedzi są związane z jednym, znanym polskim dziełem, a jedna odpowiedź do ni.Literatura polska czy literatura powszechna - książki zajmują bardzo ważną pozycję w Twoim życiu.. Skomentuj.. Obserwuj autorów.. W naszym quizie sprawdzisz, jak wiele ważnych dat z historii Polski pamiętasz do dziś!Michał Anioł to jeden z największych artystów renesansu - ale i wszech czasów 20 Polek, których wstyd nie znać Wniosły wiele do historii Polski, historii światowej nauki, polityki.. Księżna Kate bardzo ŻAŁOWAŁA, że założyła ten .Wiedza ogólna Historia Geografia Zagadki Nauki ścisłe Przyroda Język polski Języki obce Literatura Sztuka Kultura Polityka Kino, seriale Sport Muzyka Ludzie Psychologia Religia Rozrywka Różowy, różany, róże.. wbrew pozorom quiz nie tylko dla kobietCzy znasz historię Polski?. Sprawdź swoją wiedzę.. Sprawdź co wiesz o historii Polski.. Zaczynajmy!. Sprawdzian historia klasa 7 - test z całego podręcznika; Sprawdzian historia klasa 7 dział 1 - Europa po kongresie wiedeńskim; Sprawdzian historia klasa 7 dział 2 - Ziemie polskie po kongresie wiedeńskim; Sprawdzian historia klasa 7 dział 3 - Europa i świat po Wiośnie LudówQUIZ..

Quizy Os. ... Zobacz podobne quizy: #historia #polska .

Po ukończeniu quizu zachęcamy do przeglądu pytań, pod wieloma z nich umieściliśmy zwięzłe wyjaśnienia i ciekawostki z nimi związane.Światowa historia literatury polskiej.. Pytania mniej i bardziej trudne, czy poradzisz sobie z każdym z nich?Jak dobrze znasz daty z historii Polski?. Nauka.. Znasz historię polskich królów i władców?. Klasykę znasz bardzo dobrze, wychodzisz bowiem z założenia, że osoba kulturalna powinna mieć ją opanowaną.25 pytań z historii literatury, na które warto znać odpowiedź!. QuizMe.pl - społecznościowa strona quizowa, na której znajdziejsz quizy wiedzy,Nauka dat ważnych wydarzeń i bitew to nieodłączny element kojarzony ze szkolnymi lekcjami historii.. Czy jesteś dojrzały emocjonalnie?. quiz historyczny; historyczne; Egzamin dojrzałości tuż, tuż.. Nie obca Ci jest wiedza o bitwach i powstaniach?. Sprawdź, ile pamiętasz ze szkoły.Strona zawiera materiały do nauki historii i wiedzy o społeczeństwie: (notatki, podręcznik, źródła, quizy) oraz tematyczną bibliografię artykułów z miesięcznika "Mówią Wieki"Quizy.Gazeta.pl - Rozwiązuj Quizy Online.. Przed Tobą 10 pytań.. W. Brytania: Szefowa MSZ dziękuje Polsce.. 422 pytania (po 10 na jedną grę) Start.. Zaczynajmy!. Toczyły się kolejno w latach: ; ; ; 1411; 1422; ; oraz .. Znajdziesz tu informacje jaki i gdzie spędzić czas z dzieckiem..

quiz historyczny; historyczne; Ekstremalny quiz wiedzy z historii.

Sprawdź, czy poradziłbyś sobie z pytaniami z historii na maturzeQuizy-zagadki: filmowe, z geografii, historii, literatury, mitologii, przyrody, anagramy, homonimy i wyrazy wieloznaczne, ciekawostki z różnych dziedzin.. Przed Tobą 10 pytań.. Repertuary kin, teatrów, wydarzenia a także rozrywka, gry i masa konkursów.Książki z serii: Wielka Historia Literatury Polskiej w Księgarni Internetowej PWN.. Sprawdź się w naszym teście .Quizy geograficzne - geografia Polski, geografia świata..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt