Napisz co lukas robił wczoraj posłuchaj nagrania

Pobierz

Zadanie 1/40 w Zeszycie ćwiczeń.Przygotuj się do wypowiedzi zgodnie z otrzymanym opisem.. Na tym etapie ważne jest, abyście potrafili powiedzieć co robicie w dany dzień tygodnia np. I go swimming on Friday.. Zastosuj poprawny szyk zdania i utwórz poprawnie czas past simple.. Zadanie 13.. Posłuchaj nagrania (29) z odgłosami zwierząt i podaj numery odpowiednich zdjęć.. 0 rozwiązań.. Uwaga!. Drodzy Rodzice, dziękuję za Wasze zaangażowanie i wyrozumiałość Razem damy radę, pozdrawiam, Bożena DąbekZad.9- skorzystaj z nagrania na edesk.pearson.pl nagranie 3.08, powtórz za lektorem nowe słowa, wpisz je do zeszytu i podaj tłumaczenie.. Napisz przynajmniej 5 zdań.. Kliknij tutaj, aby dostać odpowiedź na pytanie ️ Zadanie 1: Napisz co Bastaina robił wczoraj w szkole .. Napisz w zeszycie 6 zdań o tym co Ty i Twoja rodzina zrobiliście w ubiegły weekend.. Homework: Napisz co Ty, Twoi przyjaciele i rodzina robiliście w ostatni weekend.. Użyj czasowników watch, study, tidy, play, listen, help.. Znajdziesz tu ciekawe i praktyczne rozmówki po angielsku opatrzone słownictwem, dodatkowymi materiałami do słuchania i oglądania.. W zeszycie zapisz słówka.. Napisz pocztówkę do koleżanki z Austrii, którą poznałaś/ poznałeś podczas wymiany szkolnej.. 1-10 z dziennika proszone są o odpowiedzi na mój adres emailowy do 3.04.2020r.. Napisz w zeszycie zdania o tym co Ben robił wczoraj..

Opowiedz, co Florian robił po południu.

0 odpowiada - 0 .Czasownik - to odmienna część mowy, która nas informuje, o tym, co ktoś (coś) robi (robił, będzie robił) lub co się z kimś (czymś) dzieje (działo, będzie działo).. Jestem dostępna na messengerze.Proszę posłuchaj nagrania nr 6 z płyty CD nr 3 i przeczytaj dialog.. Wykonaj zadanie 5/92 w zeszycie - opisz, co Ben robił wczoraj (skorzystaj z czasowników w pkt 1-6).. Ten tydzień 121.. Na zakończenie wykonaj ćwiczenia 11,12, 13 i 14 ze stron 65-66 z zeszytu ćwiczeń.. Ćw.2 Posłuchaj nagrania i sprawdź dialog.. Powoli kończymy rozdział 6.. Zadanie 3 str.93 (podręcznik) Proszę uzupełnij dialogi wyrazami z ramki.. Następnie posłuchaj drugiej części nagrania i podaj nazwy zwierząt, które wydają dane odgłosy.. Odpowiedzi zapisz w zeszycie.II.. Posłuchaj nagrania 2 razy, jeżeli masz płytkę, przeczytaj tekst o mieście widmo.. Zad.10- Spójrz na obrazek, napisz co Nell zrobił, a czego nie zrobił.. Question from @damian2001 - Szkoła podstawowa - Język angielskiPosłuchaj historyjki i powiedz co się wydarzyło: 1_46_newsmiles_2_m3_ex9_p40 Pobierz wykonaj w zeszycie ćw.. Posłuchaj nagrania nr 3.03 i odpowiedz na pytania w zeszycie.. autor: Kolorowykwiatuszek16 3 dni temu (21:18) 1+½:⅓×6 ⅖×2½-1⅓×¾ (2⅚-1⅔)÷7+⅚ 1-3,5×2÷0,2 Przedmiot: Matematyka / Liceum.. Wybierz i zapisz prawidłowe zdania..

EX.7 p.69 Posłuchaj ponownie tego nagrania.

Podane zdania przepisz do zeszytu, wybierając poprawne słowa.. Użyj czasowników watch, study, tidy, play, listen, help.. Frank zrobił notatki o swoim przyjęciu .Posłuchaj nagrania i napisz którą z postaci opisuje nagranie (nr osoby)- Dla tych, co nie mogą odtworzyć nagrania wersja 2- napisz jak nazywają się ubrania, które noszą postaci 6, 4, 2 ( podaj kolor i nazwę ubrania- bez zdań np. 7 grey shirt, green trousers, brown boots and black hat)Zadanie 2: Brainy 4. oraz co ktoś robi w dany dzień tygodnia (a więc kłania się nam 3 osoba liczby pojedynczej - dodajemy "s" lub "es" do czasownika) np. She goes cycling .Ćw.1 Uzupełnij dialog.. JĘZYK POLSKIII.. EX.6 p.69 Popatrz na obrazek.. Wykonaj zad.. Użyj czasowników watch, study, tidy, play, listen i help a następnie prześlij do sprawdzenia.. Zadanie 2 str.93 (podręcznik) Proszę posłuchaj 2 dialogów z nagrania nr 7 z płyty CD nr 3.. 25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. znane jako RODO .Napisz zdania w funkcji poetyckiej ,metajęzykowej i fatycznej po 3 przykłady Przedmiot: Język polski / Szkoła podstawowa.. Jestem z Was bardzo zadowolona Powodzenia przy kolejnych zadaniach!. Osoby.. Wykonaj zad.. Otwórz zeszyt ćwiczeń, wykonaj ćwiczenie 2, 3, 5, 7, 10 i 11 str.89-93..

Opowiedz o przebiegu dnia wczorajszego.

Zastosuj poprawny szyk zdania i utwórz poprawnie czas past simple.. Zeszyt ćwiczeń - strona 45.. Napisz co najmniej 15 zdań.. Napisz: • gdzie jesteś, • jak przebiegła podróż na miejsce, • co robiłaś/robiłeś podczas ostatnich dni, • jakie masz plany na kolejne dni.. Czasowniki odmieniają się przez: 1.. Jak sądzisz - czym różni się to miasto - dawniej, a dziś?. Użyj zwrotów z ramki oraz czasu Present Perfect.Napisz 5 zdań o tym co będę robił i nie będę robił po południu (razem 10).Po angielsku i polsku.. Ćw.3 Wpisz brakujące słowa.. Napisz w zeszycie 6 zdań o tym co Ty i Twoja rodzina zrobiliście w ubiegły weekend.. Lekcja 1 Temat: Szewczyk - baśniowy superbohater.O.Kolberg: "O szewczyku".. 3 (Uzupełnij dialog pytaniami z ćw.2) str.37.. W ćwiczeniówce ćw.1 (Połącz części zdań), ćw.2 (Napisz pytania) i ćw.. Wykonaj zad.. Matematyka c.d.Przeczytaj Nową wiadomość ze strony 206 w podręczniku i wykonaj pol.. Wykonaj pol.. Nach Odpowiedź na zadanie z Perfekt 1.. Napisz w zeszycie zdania o tym co Ben robił wczoraj.. Witaj w sekcji Everyday English - angielski na co dzień, w której dzielimy się najważniejszymi dialogami i zwrotami w języku angielskim.. Przeczytaj polecenia mamy zapisane dla Floriana.. Scenki sytuacyjne pomogą Ci nawiązać rozmowę .Napisz kartkę zgodnie z poleceniem.. Um 7:15 habe / bin ich…Napisz 3 obietnice w stosunku do twojego kolegi/twojej koleżanki Wb..

... Narysuj co będziesz robił na wakacjach.

Teraz przejdź do strony 66.. Cały tekst przepisz do zeszytu, wyraźnie, zrób zdjęcie i wyślij na mojego Messengera do godz. 15.00 (praca na ocenę).Klasa II a- materiały do pracy w dn. 20- 24.04.2020 Drugoklasiści, pracujecie wspaniale!. Odbywasz podróż, która od dawna była twoim marzeniem.. Wykonaj zad.. Title: Magnet 1 NPP - Ćwiczenia, Author: Klett Polska sp.. środa 01.04.2020 klasa 6b lekcja nr 2 według planu lekcji, czwartek klasa 6a lekcja 2 według planu lekcjiPodręcznik str. 69.. Na dzisiejszej lekcji poznasz baśń o szewczyku, ale zanim ją przeczytasz, proszę, obejrzyj film o autorze baśniWczoraj 54.. 11, należy posłuchać nagrania i zaznaczyć poprawną odpowiedź.25 - 29 maja 2020 KLASA 4A JĘZYK POLSKI: Witajcie w kolejnym tygodniu nauki .Przed Wami ciekawe tematy!. Napisz które zdanie jest poprawne..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt