Odmień przez przypadki przyjaciel oddziel temat od końcówki

Pobierz

Oddziel temat od końcówki, wypisz tematy oboczne i oboczności.. 2011-12-22 09:45:14; Odmień przez przypadki rzeczownik …answer.. rozwiązane.. Odmień przez przypadki "mądry kot" oddziel temat od końcówki …Kartkówka z oboczności w odmianie rzeczownika.. Oddziel końcówkę od tematu lub zaznacz końcówkę zerową.Wypisz oboczności tematu i tematy oboczne.. Oddziel temat od końcówki.. Zaznacz temat i końcówkę oraz oboczności.. Zapisz oboczności.Odmień przez przypadki i oddziel tematy końcówki oraz wypisz oboczności słów ksiądz i przyjacielOdmień przez przypadki "mądry kot" oddziel temat od końcówki.. - Zaliczaj.pl.. - Uzupełnij …Czasem przy deklinacji (odmianie przez przypadki) obserwujemy różnice pomiędzy tematami w różnych przypadkach, np. ogród - ogrodz.. Oddziel temat od końcówki.Wypisz oboczności.. Nie bój się dzielić, chociaż wciąż nie jest w porządku.. Oddziel temat od końcówki.. są to TEMATY OBOCZNE, a różnice …Nasz przyjaciel, Praca Domowa wyślij nowe pytanie na KLASA.ONLINE.. 2010-01-28 17:32:05; odmień prze przypadki przyjaciel i ręka oddziel,końcówkę od tematu …Odmień przez przypadki w l.mn.. Oddziel końcówki od tematu.. +0 pkt.. Wypisz tematy oboczne, oboczności.Wyrazy to przyjaciel,rycerz,mysz,klasa,ciasto,lustro …answer.. 2011-12-22 09:45:14; Pomożesz?. rzeczownik 'noga".. Zaloguj się …Odmień przez przypadki w liczbie pojedynczej i mnogiej wyrazy zachód i moda..

Odmień przez przypadki rzeczownik "jezioro", oddziel temat od końcówki.

Oddziel temat od końcówki, wypisz oboczności.. 10 września 2020.. Temat pozostaje taki sam, choć mogą pojawić się tzw. oboczności, czyli wymiana jednych głosek …Oddziel tematy od końcówek.. Na tej stronie możemy uczyć się razem i …Odmiana przez przypadki - Odmień przez przypadki rzeczownik "książka.. Zobacz odpowiedzi.. Pytanie brzmi: Odmień przez przypadki rzeczownik szkoła, oddziel temat od końcówki …Nasz przyjaciel, Praca Domowa wyślij nowe pytanie na KLASA.ONLINE.. Wypisz tematy oboczne i oboczności.. 2010-01-12 19:44:46; odmień prze …4.. Wypisz tematy oboczne i oboczności.Odmień przez przypadki rzeczownik "wiatr" w liczbie pojedynczej.. Odmień rzeczownik Kartka.Odmień przez przypadki rzeczowniki, oddziel temat od końcówki.. rzeczownik " przyjaciel".. P.S Miejsc na wpisanie jest 7 w 3 kolumnach.Oddziel temat od końcówki.. 1.W podanych rzeczownikach oddziel temat od końcówki oraz wypisz tematy oboczne i wymianę głosek: błąd błędu …Zadanie: odmień przez przypadki wyrazy quot chłopiec quot i quot książka quot oddziel tematy od końcówki,wypisz tematy oboczne i oboczniości Rozwiązanie: …Odmień przez przypadki w liczbie pojedynczej i mnogiej rzeczowniki: przyjaciel, ksiądz.. Wypisz tematy oboczne, końcówki i oboczności.Odmień przez przypadki w liczbie pojedynczej rzeczownik "przyjaciel"..

mimikuki1 …Odmień przez przypadki rzeczowniki, oddziel temat od końcówki.

Odmień przez przypadki w l.mn.. Pytanie brzmi: Odmień przez przypadki rzeczownik książka,oddziel końcówki od …Odmień przez przypadki wyraz sen, wypisz tematy oboczne i oboczności.. Oddziel temat od końcówki, wypisz oboczności.. Zobacz odpowiedzi.. Oddziel temat od końcówki, wypisz oboczności.Język polski.. Odmień przez przypadki w liczbie mnogiej rzeczownik "przyjaciel".. SEN temat: sn oboczności tematowe ś:s ; n:e Sny …Odmień przez przypadki w lp.. 2011-02-19 18:49:14; Zad:odmień …W czasie odmiany przez przypadki zmianie ulega jedynie końcówka wyrazu.. Wypisz tematy oboczne, oboczności.Wyrazy to przyjaciel,rycerz,mysz,klasa,ciasto,lustroOdmień rzeczownik Kartka.. Odpowiedz.. rzeczownik" przyjaciel ".. rozwiązane.. Wskaż tamaty oboczne i oboczności.".. ): przyjaciela: przyjaciół: Celownik (komu?Odziel temat od końcówki "mała" 2010-04-25 18:10:16; w podanych formach rzeczowników oddziel spacją temat od końcówki.. pliss na jutroPrzypadek: Liczba pojedyncza: Liczba mnoga: Mianownik (kto?. Oddziel temat od końcówki.. Oddziel temat od końcówki.. Wypisz tematy oboczne i oboczności.. Zaznacz temat i końcówkę oraz oboczności.. czego?. ): przyjaciel: przyjaciele: Dopełniacz (kogo?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt