Uzupełnij luki brakującymi słowami tak aby powstały logiczne wypowiedzi

Pobierz

Dołącz do nas i ucz się w grupie.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. ;) 1.wskaż…Uzupełnij tekst, wpisując w każdą lukę 1-5 jeden wyraz z ramki, tak aby powstał spójny i logiczny tekst.. Wymagana jest pełna poprawnośc gramatyczna i ortograficzna wpisywanych fragmentów zdań.. z ramki B, tak aby utworzyć poprawne zwroty.W zeszycie uzupełnij dialogi brakującymi fragmentami wypowiedzi, tak aby otrzymać spójne i logiczne tekstyzadanie w załączniku daje naj i dziekujke.. A: I fell down the stairs.. Question from @Ananasek1236 - Język angielskiskłada się, tak jak podręcznik, z 6 rozdziałów.. niż Zuzia, zatem Ania ma lat, a Zuzia ma lat.. Uzupełnij każdą lukę tak, aby zachować znaczenie zdania wyjściowego.. 5 pkt za rozwiązanie + 3 pkt za najlepsze rozwiązanie -11.12.2014 (14:25) - przydatność: 50% - głosów: 1Przeczytaj pary zdań 1-5.. W zeszycie uzupełnij dialogi brakującymi fragmentami wypowiedzi, tak aby otrzymać spójne i logiczne tekstyzadanie w załączniku daje naj i .uzupelnij luki czasownikami z ramki w czasie past continous tak aby powstal spojny i logiczny tekst Przeczytaj tekst i wykonaj polecenia.. Szkoła podstawowa - Język angielski.. Luki należy uzupełnić w języku.Uzupełnij zdania 1-5, wykorzystując podane w nawiasach wyrazy w odpowiedniej formie..

Wpisz w każdą lukę brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójne i logiczne teksty.

Ania i Zuzia mają łącznie 25 lat.. Przedstaw przyczyny zaniku kultury rdzennych mieszkańców Ameryki.. Uzupełnij dialogi.. 1 Znajdź i napisz nazwę części ciała, która występuje najwięcej razy.. Liceum/Technikum.. Szkoła podstawowa.. Uzupełnij luki 1.1.-1.6. jednym wyrazem tak aby powstał spójny i logiczny tekst zgodny z ilustracją.Uzupełnij dialog.. 2 dni temu.. tu takie zagadnienia leksykalne jak czasowniki złożone, wyrazy.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Jun 6, 2022Zapisz swoje odpowiedzi w zeszycie.Uzupełnij dialog.. - ćwiczenia utrwalające materiał gramatyczny oraz słownictwo poznane w danym rozdziale w formie zabawy.. Wpisz w każdą lukę (10.1.-10.3.). (zadanie 5 str. 59 podręcznik dziś i jutro.jeżeli macie ten podręcznik to dokładnie przeczytajcie tekst i polecenia) Bardzo proszę o pomoc.. Nie należy zmieniać kolejności podanych wyrazów, trzeba natomiast dodać wszystkie niezbędne elementy, aby.Pomocy 2 zadania język Angielski Uzupełnij lukę brakującym fragmentem wypowiedzi tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst.. Question from @Martijna1515151 - Liceum/Technikum - Polski .. Uzupełnij lukę brakującym fragmentem wypowiedzi tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst.. Jeden wyraz został podany dodatkowo i nie pasuje do żadnej luki..

brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst.

Feb 10, 2022Feb 11, 2022Jan 13, 2022Przeczytaj opis ilustracji.. Martijna1515151 .1 Uzupełnij luki właściwymi wyrazami.. Pierwsze litery brakujących słów zostały podane.. Wpisuj słowa klucze: średniowiecze teocentryzm.Uzupełnij dialog.. 2 dni temu.. Uzupełnij każdą lukę (3.1-3.5) jednym wyrazem z ramki we właściwej formie, tak aby powstał spójny i logiczny tekst.. Ania ma o połowę więcej lat.. Przeredaguj tekst na dwa sposoby: raz zastąp dowolnie wybrane przez siebie wyrazy i związki frazeologiczne synonimami, drugi raz - antonimy.. Wpisz w każdą lukę 1-3 Wpisz w każdą lukę brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójne i logiczne teksty.. Uwaga!Uzupełnij luki, tak aby otrzymać zdania prawdziwe.. Następnie, proszę ułożyć podane życzenia w porządku chronologicznym - zad.. brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst.. Wykorzystaj wyrazy podane w. Uzupełnij dialogi 6.1.-6.3.. Wykorzystaj wyrazy podane w nawiasach..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt