Sprawdzian z lektury opowieść wigilijna profesor

Pobierz

Sprawdź, jak dobrze pamiętasz tę lekturę!. niezwykłe właściwości:.Sprawdź swoją wiedzę z lektury pt. natixx36 31 grudnia 2017 Super lektura.. Fajnie przeczytałam ją w jeden dzień i jednak coś zapamiętałam .Zestaw: "191 Opowieść wigilijna - Karol Dickens 2" Statystyki zestawu: Ocena: 5 Zagłosowało: 7 Moje statystyki: nie jesteś zalogowany Zestaw ostatnio rozwiązywany przez: Kinga Klimiuk (Tuszyńska) (wynik: 93 %) Lena Penconek (wynik: 85 %) Michał Makowski (wynik: 100 %) Ania Nowak .Geneza utworu i gatunek.. Ale kanclisćie dał kase na piecyk.test sprawdzający wiedzę z lektury ,,Opowieść Wigilijna'' - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla Webmasteramam napisać list z lektury lektura ,, Opowieść Wigilijna '' 2008-12-01 18:04:30 Czego można się nauczyć z lektury " Opowieść wigilijna " 2012-12-16 14:26:47 Załóż nowy klubOpowieść wigilijna Kim był Karol Dickens?. Tromba czy Marcin Dubiel?. CZĘŚĆ I.. Zobacz wpisy.. Zwłaszcza naTest z lektury Opowieść wigilijna autorstwa Charlesa Dickensa.. Test składa się z 15 pytań.. Nie było łatwe.TEST Z LEKTURY: "Opowieści z Narnii.. Opowieść wigilijna, test z lektury Test ze znajomości lektury Karola Dickensa pt. "Opowieść wigilijna" .. Rozwiąż test!Test z lektury "Opowieść wigilijna" (Charles Dickens).. Co pokazał Ebenezerowi Duch Przyszłych Wigilii?.

Dickensa Opowieść wigilijna UWAGA!!!

Gratuluję!. ), jest dobrą okazją do wyjaśnienia lub przypomnienia uczniom, na czym polega podział powieści ze"Opowieść wigilijna" - streszczenie lektury W dzień poprzedzający wigilię Bożego Narodzenia Ebenezer Scrooge jak co dzień przesiaduje w swym kantorze, gdy nagle odwiedza go siostrzeniec.. .192 Opowieść wigilijna - Karol Dickens 3 Test jednokrotnego wyboru Zaznacz jedną prawidłową odpowiedź na każde pytanie.. Powstała około 1843 r. Wydarzenia mają miejsce w Londynie w domu kupca Ebenezera Scrooge'a i w jego kantorze, w wigilię Świąt Bożego Narodzenia, w XIX wieku.. Test składa się z 12 pytań.. Lew, czarownica i stara szafa" .. Wyniosłeś z tej lektury bardzo dużo i z pewnością zasłużyłeś na ocenę z wyróżnieniem.. Co stanowiło najwyższą wartość w życiu Scrooge'a?. Przekonaj się sam!. Próbuje przekonać wuja, że święta to najpiękniejsze dni w życiu i nie należy traktować ich obojętnie, ale kupiec ignoruje jego słowa.Książka "Opowieść Wigilijna" opowiada o samotnym skąpcu Scroogu, który jak każde święta Bożego Narodzenia miał zamiar spędzić w swym kantorze, gdyż uważał to za święto wymyślone przez szaleńców i głupców, którzy nie potrafią do niczego w życiu dojść.Książka "Opowieść Wigilijna" opowiada o samotnym skąpcu Scroogu, który jak każde święta Bożego Narodzenia miał zamiar spędzić w swym kantorze gdyż uważał to .Pobierz darmową ściągę - wszystkich streszczeń - - ..

Rozwiąż test!Lista pytań z lektury Opowieść wigilijna.

PIERWSZA TO PYTANIA NA, KTÓRE POWINIENEŚ UDZIELIĆ ODPOWIEDZI.. Treścią opowieści jest przygoda głównego bohatera, Ebenezera Scrooge'a .. "Opowieść wigilijna" Karola Dickensa jest niezwykle interesującą i pouczającą lekturą.. Jaki świąteczny prezent Scrooge wysłał Cratchitom?. Powiązane z testem z Opowieści wigilijnej.. zwaliłam na 5 pytaniu.. Uczy ona o najważniejszych wartościach ludzkich i ukazuje, że w każdym człowieku znajduje się dobro, choć nie jest ono zawsze widoczne.. Uzupełnij ofertę reklamującej się firmy - wypisz potrawy wymienione w Opowieści wigilijnej.. (jej autor także żył w XIX w. Przerwij test.. Szukaj.. Quizy Os. .. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Wypisz niezwykłe właściwości pochodni zgodnie z treścią Opowieści wigilijnej.. Rozwiąż test.. Pytanie 1 /10.. Jak nazywał się zmarły wspólnik Scrooge'a?. (5-10 minut) Lektura Opowieści wigilijnej, której akcja dzieje się w XIX w. Scrooge, wspólnik Marleya, takŜe je podpisał, a jego nazwisko było cenione, cokolwiek by podpisał.. DRUGA TO ZREDAGOWANIE DŁUŻSZEGO WYPRACOWANIA ZGODNIE Z PODANĄ FORMĄ.. Przekonaj się sam!. Sprawdzian z Biblii dla liceum.. PRACA KLASOWA SKŁADA SIĘ Z DWÓCH CZĘŚCI.. Dobry pomysł na powtórkę przed sprawdzianem czy egzaminem ósmoklasisty.. Jak dobrze znasz książkę Karola Dickensa "Opowieść wigilijna"?.

Opowieść wigilijna jako powieść współczesna.

Klasa 4 - Powtórka z części mowy.. Klasówka - pomagamy w sprawdzianach - wiarygodne testy powtórkowe i streszczenia.. Najbardziej znanym jego utworem jest Klub Pickwicka, książka".. Drugi duch zaprowadził Scrooge`a" a) Do domu siostrzenca i domy pomocnika Boba b) Na grób Scrooge c) Do domu Marlea i siostrzenca d) Pokazał mu własne dzieciństwo 2.Opowieść wigilijna 17 "Jest taki dzień, bardzo ciepły, Święta Bożego Narodzenia choć grudniowy"3 17.. Najnowsze wpisy .Publiczna Szkoła Podstawowa w Łopienniku Nadrzecznym tel/fax (82) 577-33-17 +48 796 737 977 email: .. Zawiera tylko te bardziej wymagające i szczegółowe pytania.Test wiedzy z lektury Opowieść wigilijna, Charles Dickens.. 1,3 MB; 30 paź 11 9:48; Opowieść wigilijna - sprawdz swoją wiedz ę.pdf .Lektury Opowieść wigilijna / Opowieść wigilijna - streszczenie i test.. Świadectwo zgonu podpisali: ksiądz, urzędnik, grabarz i właściciel zakładu pogrzebowego.. 250'000Praca klasowa dotycząca lektury Ch.. Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania serwisem, poprawy jakości świadczonych usług w tym dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika, utrzymania sesji użytkownika oraz dla celów statystycznych i targetowania behawioralnego reklamy .Jak dobrze znasz książkę Karola Dickensa "Opowieść wigilijna"?.

Wrażenia uczniów z lektury.

Opowieść wigilijna - test trudny Trudniejszy test ze znajomości Opowieści wigilijnej.. Pytania te pozwolą Ci powtórzyć najważniejsze informacje z książki i przygotować się na zajęcia.Pytania do lektury: Opowieść wigilijnaSerwis internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies.. GENEZA: Opowieść wigilijna to najbardziej znany utwór Karola Dickensa.. POWODZENIA.. ODPOWIEDZ NA PYTANIA: 1.Plik pytania z kartkówki Opowieść Wigilijna.doc na koncie użytkownika tomekwator1997 • folder Lektury Szkolne • Data dodania: 14 paź 2011Praca klasowa dotycząca lektury Ch.. Test: Don Kichot z La ManchySprawdź swoją znajomość książki i rozwiąż test z lektury Opowieść wigilijna Karola Dickensa.. Co wiesz o życiu autora Opowieści wigilijnej?. Sprawdź swoją znajomość Pisma Świętego.. Angielskim pisarzem żyjącym w latach .. Należy do cyklu tzw. opowieści bożonarodzeniowych.. Sprawdź, ile pamiętasz z tej powieści!.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt