Napisz list do wybranych bohaterów baśni

Pobierz

Pilne!".. Nie bój się dzielić, chociaż wciąż nie jest w porządku.. Nowe pytania.. Przedstawcie w nim, co się nie podobało wam w ich zachowaniu i wyjaśnijcie, jak powinni postępować.. Dopiero wczoraj znalazłam wolną chwilę, żeby rzucić okiem na prace dzieci.. 001 Żabi Król lub Żelazo Henryk; 002 Spółka kota z mysz .Do najbardziej znanych baśni Andersena należą: Dziewczynka z zapałkami, Brzydkie kaczątko , Świniopas , Księżniczka na ziarnku grochu , Stokrotka , Calineczka , Słowik , Nowe szaty króla , Dzielny ołowiany żołnierz , Dzikie łabędzie .23,220 wizyt.. Na tej stronie możemy uczyć się razem i informacji zwrotnej.. Przeczytaj baśń braci Grimm "Królowa pszczół".. Przedstaw w nim, co ci sie nie podoba w ich zachowaniu,i wyjasnij, jak powinni postepowac.. W argumentacji odwołaj się do Małego Księcia oraz innego utworu.. dziecko.napisz opowiadanie o spotkaniu z bohaterem lektury opowieść wigilijna z którym przeżyjesz przygodę w; Moje spotkanie z Hermesem .Napisz krótkie opowiadanie z dialogiem; NAPISZ OPOWIADANIE Z DIALOGIEM.SPOTKANIE Z ULUBIONYM BOHATEREM HARRYM POTTEREM.. Twoja praca powinna liczyć co najmniej 200 słów07-10-2021 Bajki: Czerwony Kapturek - Braci Grimm.. Wyjaśnij, dlaczego zwierzęta wsparły Głuptaska.. Interpretacja wiesza Jana Kasprowicza XL " Aż mu cała rozpala się dusza " Polski .Napisz w zeszycie list do wybranych bohaterów baśni, którzy niewłaściwie traktowali brzydkie kaczątko..

Opisz, jak wyobrażasz sobie zamek z baśni braci Grimmów.

Była sobie raz mała słodka dzieweczka, którą każdy pokochał, kto ją tylko zobaczył, a najbardziej kochała ją babcia, która nie wiedziała wprost, co jeszcze jej dać.. Przedstaw w nim, co ci się nie podoba w ich zachowaniu, i wyjaśnij, jak powinni postępować.Napisz w zeszycie list do wybranych bohaterów basni,którzy niewlasciwie traktowali brzydkie kaczatko.. Tworzenie wypowiedzi.. Autorem opracowania jest: Adrianna Strużyńska.Napisz list Odyseusza do Penelopy zawierający relację z wydarzeń związanych z wybranym etapem podróży.. Prześlijcie do mnie swoje listy.. Uczeń rozwija umiejętność wypowiadania się w mowie i w piśmie na tematy poruszane na zajęciach, związane z poznawanymi tekstami kultury i własnymi zainteresowaniami dba o poprawność wypowiedzi własnych, a ich formę kształtuje odpowiednio do celu wypowiedzi wykorzystując posiadane umiejętności, rozwija swoją wiedzę o języku.Napisz rozprawkę, w której rozważysz, czy o życiu wybranych przez Ciebie bohaterów literackich decydowały przede wszystkim uczucia.. daje naj pomocy".. NAPISZ OPOWIADANIE, W KTÓRYM JEDEN Z WYBRANYCH PRZEZ CIEBIE BOHATERÓW Z LEKTURY .Przeczytaj baśń braci Grimm "Królowa pszczół"..

Napisz w zeszycie list do wybranych bohaterow basni ,ktorzy niewłasciwie traktowali brzydkie kaczątko.Przedstaw co ci.

Jeśli dzielisz się swoją historią lub podsyłasz informacje, które możemy wykorzystać w materiale, wyślij je z aktualnego adresu e-mail i nie zapomnij się podpisać.Wymaganie ogólne.. Odpowiedz.. Polski, opublikowano 11.06.2018.. Odwołaj się do wybranej lektury obowiązkowej i innego tekstu literackiego .. Czekam na nie do czwartku do godz.23:59Zadaniem domowym było odpisanie Kaczątku na fragment jego listu, w którym użalało się ono na swój los.. Piszę ten list ponieważ chciałabym bardzo podziękować za baśń, która pokazała mi wiele ważnych prawd.. Wymyśl, kto i dlaczego go zaczarował.Napisz rozprawkę, w której rozważysz jak miłość wpłynęła na postępowanie wybranych przez Ciebie bohaterów literackich.. Odpowiedź na zadanie z Elementarz odkrywców.. Każdy z pańskich utworów miał dla mnie duże znaczenie, jednakże ten, o którym piszę był z nich .Baśnie braci Grimm: Wszystkie bajki dla dzieci.. Szanowny Panie Andersenie!. 3 klasa część 3Można także uczestniczyć odpowiedzieć lub odpowiedzieć na pytanie "Napisz 20 bohaterów z baśni słowik,dziewczynka z zapałkami,choinka.. Co uderzające - ale typowe zarówno dla dzieci, jak i dorosłych - uczniowie w swoich listach zaprzeczali uczuciom głównego bohatera baśni ("nie martw się, kiedyś będzie lepiej; wcale nie jesteś brzydkie" itp.) Zadanie indywidualne..

źródło: brzydkie kaczątkoNapisz w zeszycie list do wybranych bohaterów baśni, którzy niewłaściwie traktowali brzydkie kaczątko.

Napisz list do wybranego dziecka z Bullerbyn.Opisz atrakcje swojej miejscowości i zaproś je do złożenia wizyty.pamiętaj o pisowni zwrotów grzecznościowych wielką litera.Z góry dziękuję.. cadapersona Drodzy bohaterowie !Zadanie: bardzo prosze o pomon na dziś zadanie napisz w zeszycie list do wybranych bohaterów baśni ,którzy niewłaściwie traktowali brzydkie kaczotkoNapisz list do wybranych bohaterów baśni,którzy niewłaściwie traktowali brzydkie kaczątko.Przedstaw w nim co ci się nie podoba w ich zachowaniu iwyjaśnij jak powinni postępować.Plis kilka zdań.. Na tej stronie możemy uczyć się razem i informacji zwrotnej.List do Andersena - podziękuj w nim za swoją ulubioną baśń i wyjaśnij, dlaczego ją wybrałeś.. Opisz antyczne dzieło sztuki na podstawie wybranej reprodukcji z podręcznika.. Napisz list do Adama Mickiewicza od Maryli Wereszczakówny.. Pewnego razu podarowała jej kapturek z czerwonego aksamitu, a ponieważ bardzo ładnie jej leżał, nie chciała nosić niczego innego.. Przedstaw w nim, co ci się nie podoba w ich zachowaniu,Napiszcie w zeszycie list do wybranych bohaterów baśni, którzy niewłaściwie traktowali brzydkie kaczątko..

POMUSZCIE!Można także uczestniczyć odpowiedzieć lub odpowiedzieć na pytanie "Napisz list do bohaterów baśni Andersena.

Przedstaw w nim, co ci się nie podoba w ich zachowaniu,i wyjaśnij, jak powinni postępować.. Zapytaj.onet.pl ma 2541 pytań i poradników o Małopolskie.. Do rzeczy wielkich (koloruj na niebiesko) należy: słońce, deszcz, wiatr, mgła.Do małych rzeczy (kol Odpowiedź na zadanie z Elementarz odkrywców.. sie nie podoba w ich zachowaniu i wyjasnij ,jak powinni postepowac.. Plisssss :) Odpowiedź Guest Wronki, 21V2014r.. 5 pkt za rozwiązanie + 3 pkt za najlepsze rozwiązanie - 27.4.2015 (5:14) - przydatność: 71% - głosów: 240.Jak napisać list do wybranych bohaterów baśni,którzy niewłaściwie traktowali Brzydkie Kaczątko.I przedstawić w. nim co mi się nie podoba w ich zachowaniu,i wyjaśnić jak powinni postępować.BARDZO PROSZĘ O POMOC BO PILNIE MI TO POTRZEBNE NA JUTRO DO SZKOŁY.ZA POMOC Z GÓRY DZIĘKUJĘ.Napisz w zeszycie list do wybranych bohaterów baśni,którzy niewłaściwie traktowali brzydkie kaczątko.. Dostarczając odpowiedzi lub odpowiedzi na pytania Napisz list do bohaterów baśni Andersena .Napisz list do wybranego bohatera baśni pt." SŁOWIK" Hansa Christiana Andersena.. Ciekawie byłoby żyć w średniowieczu ( opowiadanie z narracją pierwszoosobową ).Pytania i odpowiedzi o Małopolskie w kategorii Regionalne..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt