Wychowanie fizyczne klasa 1 genially

Pobierz

Następnie próbujemy to samo z dwoma naraz .. Koordynatorką projektu jest Agnieszka Halicka, ambasadorka Genially i Wakeleta.1.. wg Justyna420.. Wierzę, że Wam się uda.. 15 Marzec 2020.. Przed rozpoczęciem ćwiczeń pamiętaj o: 1.Zdalne nauczanie - propozycja do pracy dla nauczycieli z wychowania przedszkolnego, edukacji wczesnoszkolnej, wychowania fizycznego, EDB, plastyki i muzykiWychowanie fizyczne: Dzieci żonglują światem.. wg Joannadziendzie.. Zagraj w grę nr 3.. Wspólnie wykonujemy zadania 1 i 2 ze strony 35 w ćwiczeniach.. Ćwiczenia WF dla klas 1-3 Koło fortuny.. Urodzinowa ruletka Gabrysi Koło fortuny.. wg Milenawypych.. 15 .Otrzymasz linki do ponad 50 materiałów i lekcji z wychowania fizycznego: escaperoomy; zabawy w domu; .. ZDALNE I HYBRYDOWE WYCHOWANIE FIZYCZNE!. Wykonujemy zadanie 1 ze strony 36 oraz 3 ze strony 37 .Nazywam się Damian Rudnik jestem nauczycielem wychowania fizycznego, trenerem biegowym, lekkiej atletyki W BKS BYDGOSZCZ oraz przygotowania motorycznego.. Miłej zabawy.. Jedną z największych jest zdalne nauczanie.Today0:00 / 5:03.. Muszą oni mierzyć się z nowymi wyzwaniami i pokonywać zupełnie nowe przeszkody.. Klasa 1 Klasa 2 Klasa 3 Fizyka.. Zabawy ruchowe dla dzieci od Kuchnia jak z bajki.. - ćwiczymy w domu przechodzenie przez jezdnię.. RozgrzewkaDobre wychowanie - Dobre wychowanie - Klasa 5 Dobre wychowanie - Anagram kl1 - gra balony-Dobre Wychowanie: maniery dla młodych dam i gentelmenówWychowanie Fizyczne klasa IV 02-06-2020r..

Wychowanie fizyczne : Dzieci idą z klasą.

Zagraj w grę nr 2.. Zadanie: Wideo.. Harmonogram: Dowiesz się, jak stworzyć sportowe gify z nauczycielem!. Odkryj karty.. Ćwiczenia dla dzieci - prawidłowa postawa.. - wyszukać w domu 2 niewielkie i zbliżone kształtem przedmioty.. Zagraj w grę nr 1.. WYCHOWANIE FIZYCZNE W DOMU.. Niniejsza kolekcja to inicjatywa grup Genially - oficjalna, polska grupa oraz Wakelet Polska.. Wspólnie słuchamy i tłumaczymy nagranie o rodzinach z UK i USA z podręcznika ze strony 38.. Postaraj się choć w minimalnym tempie wykonać ruchy rąk.. W tej kolekcji znajdują się materiały przygotowane w Genially.. Zobacz jak dzieci z innych krajów bawią się w tę.wg Katarzynarb.. PIRAMIDA ŻYWIENIOWA Przebij balon.. Wykonaj 20 razy (po 10 na stronę), Brzuszki w leżeniu tyłem.. Wykonaj 10x, Brzuszki ze skrętem.. tą Stronę można wykorzystać do własnych celów.. Wykonaj 10x., Wykonaj 30 sekund do 1 minuty swobodnego biegu w miejscu tempem truchtu., Dziękuję za wkład pracy.Strony dostępne w domenie mogą zawierać adresy skrzynek mailowych.. Edukacja wczesnoszkolna.. Użytkownik korzystający z odnośnika będącego adresem e-mail zgadza się na przetwarzanie jego danych (adres e-mail oraz dobrowolnie podanych danych w wiadomości) w celu przesłania odpowiedzi na przesłane pytania.Ciekawe i atrakcyjne pomysły na zdalne lekcje wychowania fizycznego..

Klasa 2 wychowanie fizyczne.

Temat: Atletyka terenowa i lekkoatletyka.. 3.Układy taneczne dla dzieci - Pląs "Głowa, ramiona, kolana, pięty".. Klasa 1 (23.03.2020) Temat: Radośnie śpiewamy "Alleluja" Obejrzy prezentacje, która znajduje się w linku.. Wykonaj 10x., Unoszenie tułowia i nóg w leżeniu przodem.. Dec 20, 2020Dec 14, 2020Jun 2, 2020Feb 22, 2021Na kolejnym slajdzie oberzyj film pokazujący jak wykonać ruchy rąk i zachować rytmikę do podkładu muzycznego.. Klasa 1 Klasa 2 Klasa 3 Klasa 4 Klasa 5 Klasa 6 Klasa 7 Klasa 8. wf online w domu Koło fortuny.Unieś jednocześnie wyprostowaną nogę prawą i rękę lewą a następnie odwrotnie.. 48,459 views Mar 26, 2020 Filmik stworzony na potrzeby zdalnego nauczania dla uczniów klasy pierwszej.. Podstawówka, Liceum.. Wszystkie zasoby zostały umieszczone w przedmiotowych kategoriach tematycznych.. Trening dla mamy z dzieckiem (5-12 lat) 5.. Wykonaj rozgrzewkę.. WYCHOWANIE FIZYCZNE W DOMU.. Temat: Gimnastyka korekcyjna.. Na dzisiejszych zajęciach chciałbym Was zachęcić do uprawiania lekkoatletyki.. Ćwiczenia gimnastyczne.. Zapraszam do wspólnego śpiewania.Ta kolekcja zawiera materiały edukacyjne wykonane w Genially.. Zagraj w grę!. Przyroda WYCHOWANIE FIZYCZNE.. KLASY 4-8 I PONADPODSTAWOWE!. Na początku bedzie trudno, ale nie poddawaj się.. ĆWICZENIA WZMACNIAJĄCE NA WŁASNYM CIĘŻARZE CIAŁA..

Klasa 1 Wychowanie fizyczne.

Geniallne lekcje @Geniallne_lekcje.. hat-tricki dla wuefistów w genially.15 pomysłów na zdalne zajęcia z WF-u i gimnastyki!. Podrzucamy do góry najpierw 1 i łapiemy raz jedną a raz drugą ręką.. Wejdź na podaną stronę i spróbuj wykonywać podane ćwiczenia korekcyjne.. Część 1 0 1856 Czas pandemii jest trudnym okresem zarówno dla uczniów, jak i dla nauczycieli.. Będziecie doskonalić motoryczność i rozwiać wytrzymałość biegową przez bieg ciągły przez pokonywanie przeszkód.. ĆWICZENIA RUCHOWE Losowe karty.Tutorial, który zamieszczam niżej, pomoże Wam krok po kroku stworzyć własne koło fortuny i wstawić je później do Genially: W filmie instruktażowym zwróciłam szczególną uwagę na możliwości wykorzystania kół fortuny przy projektowaniu zadań na zajęcia wychowania fizycznego.W tej kolekcji znajdują się materiały przygotowane w Genially.. Zdalne nauczanie..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt