Mądre cytaty o małżeństwie

Pobierz

Dzisiaj zaprezentujemy Wam najzabawniejsze i najprawdziwsze cytaty o związku, które idealnie pasują na walentynkową kartkę, ale mogą być .. "Nasza miłość jak wiatr, nie możesz jej ujrzeć, lecz możesz ją poczuć.". Ar­mia, małżeństwo, kościół i bank: oto czte­rech Jeźdźców Apokalipsy.. anuluj kombinację o małżeństwie z .Jeżeli miłość two­ja nie ma żad­nych szans, po­winieneś za­mil­knąć, bo nie na­leży mie­szać miłości z niewol­nic­twem ser­ca.. Żyjemy samotnie, jeśli nikt nas nie kocha: mając żonę lub męża, czynimy z małżeństwa niewolę.. Odtąd jedno, choć nadal dwoje.. Joe Murray Wszystko ma cechy dwupłciowe.. człowiek miłość ból niewola sumienie zło kara cierpienie samotność czyn brak marzenia małżeństwo Pielgrzym32 cytaty, 4 cytaty o małżeństwie.. Charles de Talleyrand "W małżeństwie ważne jest dobrać się nie tylko zaletami, ale i wadami.". Zobacz Jean-Jacques Rousseau o małżeństwie.. Cytaty o małżeństwie i socjologiczne.. Pokarm życia: Nasze zmysły, a wiara: .. Informacje o plikach cookie.. - Seweryn Barbag "Małżeństwo jest wspaniałą instytucją, ale jeszcze nie jestem gotowa na instytucję.". Georg Christoph LichtenbergCytaty o nadziei [0] Cytaty o nauce [0] Cytaty o nauczycielach [0] cytaty o niebie i chmurach [2] Cytaty o oczach [0] Cytaty o paleniu [0] Cytaty o pasji [0] Cytaty o podróży [0] Cytaty o przyjaciółce [1] Cytaty o przyjaźni [6] Cytaty o rodzeństwie [0] Cytaty o rodzinie [0] Cytaty o rozstaniu [0] Cytaty o samotności [0] Cytaty o siostrze .Mar 29, 2022Cytaty Mądre Słowa O Życiu..

Zobacz Wolter o małżeństwie.

Gdy już się staje, przestają go kochać.". Aleksander FredroW kategorii "o małżeństwie" występują najcześciej kombinacje: o małżeństwie + o kobietach (26) | o małżeństwie + śmieszne (14) | o małżeństwie + o mężczyznach (11) | o małżeństwie + przysłowia (9) | o małżeństwie + o miłości (8) .. Cytaty małżeństwo Kliknij w wybrany cytat, aby go skopiować "Małżeństwo ze stanowiska matematycznego jest równaniem o dwóch niewiadomych.". Szczególnie w ostatnich latach stały się one bardzo modnę - można je znaleźć dosłownie wszędzie.. - Bertrand Russel "Większość kobiet czyni wszystko, by ich mężczyzna stał się inny.. Magdalena Samozwaniec "Małżeństwo to codzienny trud, lecz miłość przemienia szare życie w złoto.". Miłość, która pro­si, jest piękna, ale ta, która błaga, jest uczu­ciem lokajskim.. Renata Szuman-Fikus Bardzo niebezpiecznie jest spotkać kobietę, która nas całkowicie rozumie.Dobre małżeństwo to takie, w którym kobieta jest ślepa, a mężczyzna głuchy.. "koniec końców to nie o liczbę lat chodzi w życiu, tylko o ilość życia w tych latach.". Miriam Osborne "Małżeństwo to morze, dla którego dotychczas nie wynaleziono kompasu.. - Mae West "Ciągłe starania to tak naprawdę tajemnica udanych małżeństw.". Stanisław Jerzy Lec"Małżeństwo to tak piękna rzecz, że trzeba o niej myśleć całe życie.".

Mądre cytaty.

Maria Czubaszek Małżeństwo - dożywocie za miłość.. Antoine de Saint-Exupéry Tylko mężczyzna może obojętnie patrzeć na miłość, której jest przedmiotem.Chyba każdy lubi te wszystkie mądre myśli, które w kilku słowach zawierają tak wiele treści.. Przeglądając interesujący cię cytat zatrzymaj się na kilka chwil i zastanów.. Nawet małżeństwo.. Ta strona używa plików Cookies.. Zadaj sobie kilka pytań.Feb 10, 2022Jun 1, 2022Cytaty » Małżeństwo » « poprzednie (1/12) następne » Noel Coward.. To naprawdę potworne.. Głód przy stole: Wzrastanie i kształcenie: Dobry i zły.. Friedrich Nietzsche Udostępnij Jeśli trzymasz miłość zbyt słabo, odleci; jeśli ją ściśniesz za mocno, umrze.. - Krystyna MirekMar 27, 2022Cytaty Małżeństwo Żadna kobieta nie wychodzi .. "Żadna kobieta nie wychodzi za mąż z chęci zysku, wszystkie mają dosyć sprytu, by poślubiając milionera, zakochać się w nim.". Tom T. Hall Udostępnij Nagle tak cicho zrobiło się w moim świecie bez Ciebie…Feb 3, 2022Cierpimy zawsze dla kogoś, kto nas nie kocha, kto nas porzucił, dla kogoś, kto nie chce nas opuścić.. parafia rzymskokatolicka.. - Nicholas Sparks "W miłości mężczyzny i kobiety jest coś bezcennego i można tylko współczuć temu, kto nigdy nie kochał.". Marlene Dietrich 27 cytatów, 3 cytaty o małżeństwie..

Inne cytaty tego Autora Małżeństwo.

Magdalena Samozwaniec.. Magdalena SamozwaniecNov 19, 2020To właśnie w ten sposób powstają niezapomniane cytaty o małżeństwie czy cytaty o miłości, które z czasem stają się przemyśleniami milionów osób i odwzorowują również ich uczucia.. Dowiedz się więcej o celu ich używania i .. Jest źle, gdy para małżeńska nawzajem się nudzi; o wiele gorzej jest jednak, gdy tylko mąż nudzi żonę lub żona męża .Feb 22, 2021Najpiękniejsze cytaty o małżeństwie i miłości Małżeństwo to wieczna rozmowa Betty Jane Wylie Kochaj, szanuj i negocjuj!. Średnia ocena: 7.33 Głosów: 18.. Mąż zawsze ma tę możliwość, aby mieć ostatnie słowo; może prosić o przebaczenie.. Małżeństwo jest złem, ale jest to zło konieczne.. - Marlena DietrichNajlepsze cytaty o miłości To nie brak miłości, ale brak przyjaźni sprawia, że małżeństwa są nieszczęśliwe.. Transmisja Na żywo.. Cytat: Cesare Pavese Sama zasada małżeństwa .. "Sama zasada małżeństwa jest sprośna, gdyż przeobraża ona w prawa i obowiązki tę wymianę, która powinna być oparta naNie żądajmy od naszej żony, by była doskonała, ale tylko by wiedziała, że nie jest.. Zwłaszcza kiedy tworzyli je ludzie, którzy sami nie jedno przeszli.. Najbardziej rozczarowane małżeństwem są zawsze te kobiety, które wyszły za mąż, by nie pracować..

Wolter 52 cytaty, 3 cytaty o małżeństwie.

Mężczyzna winien być mężem, kobieta - zamężna.. Alan Loy Mc Ginnis Małżeństwo nie szkodzi tylko prawdziwej miłości.. Jan Paweł II Małżeństwo powinno być jak duet; gdy jedno śpiewa, drugie klaszcze..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt