Test z doktora dolittle i jego zwierzęta

Pobierz

c- początkowo ludzi ,a potem tylko zwierzęta.. Na wypadek rozbieżności w tłumaczeniach utworu informujemy, iż zadania zostały opracowane w oparciu o przekład Marii Ewy Letki.. Zablokuj Zgło .Sprawdzian ze znajomości lektury pt. "Doktor Dolittle i jego zwierzęta" Imię i nazwisko .. - …… Pies odnalazł rudego rybaka po zapachu tabaki.. Jakie zwierzęta najbardziej lubił doktor?. 3.Doktor Dolittle leczył : a- dzikie zwierzęta z ZOO.. Edukacja polonistyczna Podręcznik s. 50-51, przeczytaj tekst i zapamiętaj w jaki sposób powinniśmy zachowywad się wobec zwierząt, przepisz do zeszytu dwa ostatnie punkty s. 50 Odpowiedzi z testu napisz w zeszycie tak: 1b, 2… (proszę przesład) Test sprawdzający znajomość lektury -"Doktor Dolittle i jego zwierzęta" 1.Q.. Apr 11, 2022Doktor od początku leczył zwierzęta Doktor od początku leczył ludzi 2.. Sprawdź się!. - …… W podziękowaniu zwierzęta ofiarowały doktorowi jednorożca - …… Ali- Smok to przywódca piratów.. Autorem książki jest Hugh Lofting.. a) Jan b) Hugo c) Jerzy 2) Skąd pochodzi doktor Dolittle?. Wypracowanie z języka polskiego jest charakterystyką Doktora Dolittle, tytułowego bohatera książki H. Loftinga pt.: "Doktor Dolittle i jego zwierzęta".. Afryka - ciekawy kontynent.. Dlaczego ludzie przestali przysyłać swoje zwierzęta do doktora?a) Koń b) papuga c) krowa 4) Jakie zwierzę odstraszyło wszystkich pacjentów Doktora Dolittle?.

Zapoznanie z doktorem Dolittle i zwierzętami.

Swiat zwierzat jest olbrzymia i fascynujaca struktura.Doktor Dolittle i jego zwierzeta - streszczenie utworu Hugh Loftinga.. Zbudowali największe Zoo na świecie.. Sowa Tu-Tu Kaczka Dab-Dab Papuga Polinezja 4.. 8 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych .. Kiedy doktor nie był jeszcze dyrektorem cyrku, dwugłowiec stanowił jego największą atrakcję.. (imię i nazwisko) 1.. Potem akcja rozgrywa sie na oceanie i w AfryceZwierzęta!. b- dzieci.. Skomentuj.. Kto przekonał doktora do tego, aby zaczął leczyć zwierzęta?. 6.Zaznacz prawidłową odpowiedź.1 day agoZwierzę to ma dwie głowy, jedną na każdym końcu ciała.. pytanie 1 z 15.. Kto tylko nie zrezygnował z leczenia u doktora?. Przyjaciele doktora - opis wybranej postaci.. Gdy doktor sprzedał fortepian gdzie urządził mieszkanie dla myszek?. Wybudowali pierwszą w Europie szkołę, w której John Dolittle uczył mowy zwierząt.. ( Jan) 2.Plik Test sprawdzający znajomość lektury DOKTOR DOLITTLE.docx na koncie użytkownika kinga277 • folder Doktor Dolittle • Data dodania: 20 mar 2012 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Test znajomości lektury Hugh Lofting pt. "Doktor Dolittle i jego zwierzęta".Test sprawdzający znajomość lektury «Doktor Dolittle i jego zwierzęta»..

Quizy o lekturach "Doktor Dolittle i jego zwierzęta".

Odpowiedz.. Hugh Lofting Hans Christian Andersen Henryk Sienkiewicz 2.. Tutaj wybieramy i selekcjonujemy quizowe perełki.. ( w szufladzie biurka) 11.Test znajomości lektury Hugh Lofting pt. "Doktor Dolittle i jego zwierzęta".Test sprawdzający znajomość lektury «Doktor Dolittle i jego zwierzęta».. Burmistrz miasta Kupiec Jego mama 3.. Jako Prawdziwi Quizowi Maniacy naprawdę znamy się na rzeczy i wiemy, które quizy są warte polecenia.. Pytania sprawdzające z odpowiedziami z lektury "Doktor Dolittle i jego zwierzęta".. Jak miał na imię doktor Dolittle?. a) Dab- Dab b) Polinezja c) Tu- Tu 4) Kim była Czi- Czi?Rozwiąż quiz Eduelo i sprawdź swoją wiedzę ze szkoły.. Data .. Podkreśl właściwe informacje.. Biała myszka - jedno z ulubieńców doktora.. Doktor Dolittle i jego zwierzętac- nie miał rodzeństwa.. Jan Brzechwa; Maria Konopnicka; Hugh Lofting; Sprawdź się w poniższych tematach: .. Quiz wiedzy z lektury "Chłopcy z Placu Broni".. ( Jan) 2.Doktor Dolittle leczył tylko zwierzęta…… Pasażerem na gapę na statku była mała myszka.. Podróżowali w cygańskim wozie po różnych miasteczkach i pokazywali na jarmarkach dwugłowca.. w trzecim pytaniu jest błąd, na początku Jan leczył ludzi, ale potem zrezygnował z tego i zaczął leczyć zwierzęta.. b- bali się krokodyla.. Jakie zwierzę uczyło doktora mowy zwierząt i jak miało na imię?.

Kto jest autorem lektury "Doktor Dolittle i jego zwierzęta"?

- ….. Król gorąco powitał doktora i zaprosił go na ucztę.Quiz wiedzy z lektury "Doktor Dolittle i jego zwierzęta".. 4.Ludzie przestali przychodzić do doktora ze swoimi zwierzętami ,ponieważ : a- nie podobał się im jego gabinet.. Należy do klowna Hoppa.. Konkurs literacki.. ( kaczkę Dab - Dab; psa Jipa; prosiątko Geb - Geb; papugę Polinezję; sowę Tu - Tu) 9.. Całość jest poparta cytatami z książki.Dział - test z lektury doktor dolittle.. (imię i nazwisko) 1. a) małpa b) krokodyl c) pies 5) Dokąd Doktor Dolittle wybrał się w podróż?znajomości lektury Hugh Lofting pt. "Doktor Dolittle i jego zwierzęta" - Test 1) Jak miał na imię doktor Dolittle?. • Jerzy • Jan • Janusz • Józef 2.. Kot Krowa Papuga 4.Ile wiesz o książce " Doktor Dolittle?. Jak miał na imię doktor Dolittle?. Pytania sprawdzające z odpowiedziami z lektury "Doktor Dolittle i jego zwierzęta".. Jak miał na imię doktor Dolittle?. - …… Małpy zbudowały most z dużych liści palmowych.. a) z Anglii b) z Ameryki c) z Europy 3) Jak miała na imię papuga doktora?. c- pobierał zbyt dużą opłatę za leczenie.Nov 9, 20208.. Kto jest autorem książki «Doktor Dolittle i.. Dostępne są następujące arkusze do wydruku: Quiz - Wskaż właściwą odpowiedź // odp.Test ze znajomości lektury: "Doktor Dolittle i jego zwierzęta".. Udostępnij.. Doktor Dolittle mieszkał • na wsi Rutberry • w miasteczku Palerby • w miasteczku PuddlebyApr 23, 2022wiadomosci z przerobionej lektury Doktor Dolittle i jego zwierzeta" H. Loftinga zdobytych na lekcji jezyka polskiego Test zawiera 18 pytan..

Kto nauczył doktora języka zwierząt?

( kupiec, który sprzedawał żywność dla kotów) 10.. W tomie Ogród zoologiczny doktora Dolittle zostaje burmistrzem miasta zwierząt.. Potem zostaje z doktorem.Doktor Dolittle - charakterystyka postaci, H. Lofting.. Przygody doktora i jego przyjaciół.. Co doktor i zwierzęta robili po powrocie z podróży?. Nastka8 4 lata temu.. Kto jest autorem książki «Doktor Dolittle i..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt