Przepraszam za spóźnienie angielski

Pobierz

Hey, y' all ⁣, sorry we 're late.Musisz przetłumaczyć "PRZEPRASZAM ZA SPÓŹNIENIE" z polskiego i użyć poprawnie w zdaniu?. Cześć wszystkim.. W porządku.. I'm sorry for being late lub I'm sorry I am late - Będąc za granicą może zdarzyć się, że będziemy musieli zapytać o drogę.. (Przepraszam, że jestem spóźniony.). Strona główna; .. przepraszam za spóźnienie: sorry to keep you waiting: przepraszam, że musiałeś czekać: sorry for the delay: przepraszam za opóźnienie: Eksklamacje.. OpenSubtitles2018.v3get behind spóźniać się, opóźniać się (np. z pracą, z płatnościami) [nieprzechodni] I'm sorry I got behind on my payments.. Co znaczy i jak powiedzieć "Przepraszam za spóźnienie.". Dodatkowo możemy podać wymówkę: I'm sorry, I'm late.Tłumaczenie w kontekście "przepraszam za spóźnienie" po angielsku: Bardzo przepraszam za spóźnienie.. Szanowni członkowie Rady, przepraszam za spóźnienie.. (Strasznie mi przykro za bycie spóźnionym.). Cierpliwość (patience) to piękna cecha, podobnie jak wytrwałość w pracy (dilligence).. Albo w bardziej rozbudowanej, ładniejszej wersji: I'm terribly sorry for being late.. Czasowniki złożone (phrasal verbs) mieć spóźnienie be running lateTak więc nie załamuj rąk, tylko zacznij naukę już dziś a Ty z przyszłości podziękujesz sobie za tę decyzję!. )Język angielski.. I hope I'm not too early - mam nadzieję, .Przepraszam za opóźnienie, ale z powodu zatoru w powietrzu musimy czekać w kolejce..

przepraszam za spóźnienie.

po angielsku?. Sorry I'm late but the traffic was terrible - przepraszam za spóźnienie, ale ruch na ulicy był okropny.. Przepraszam za spóźnienie.. Never mind.Poznaj podstawowe angielskie zwroty, które wykorzystasz w konwersacjach.. W porządku.. I do apologize for.. (troubling you) Naprawdę przepraszam za.. (kłopotanie pana).. Nie musisz przepraszać.. • Przykładowe przeprosiny za spóźnienie.. W porządku.. dawaj!. Pytanie o drogę to jedno, ale powinniśmy też zrozumieć to, jak rozmówca tłumaczy nam dokąd mamy iść.. Podobne tłumaczenia— Słownik polsko-angielski Przepraszam za spóźnienie.. Dobry wieczór, przepraszam za spóźnienie.. (Naprawdę muszę już iść - nie chcę się spóźnić na obiad.. W porządku.. (Opóźniam się z pisaniem mojej pracy.). Nie martw się.Często te małe przewinienia są zbiegiem okoliczności niezależnych od nas, ale przeprosić wypada.. Sorry for keeping you waiting.Sorry I'm late .. I overslept.. przepraszam za spóźnienie zaspałam.Przepraszam za.. (spóźnienie).. Poniżej znajduje się wiele przetłumaczonych przykładowych zdań zawierających tłumaczenia "PRZEPRASZAM ZA SPÓŹNIENIE" - polskiego-angielski oraz wyszukiwarka tłumaczeń polskiego.Pardon me.. Możliwe odpowiedzi na przeprosiny po angielsku No need to be sorry.. Nie musisz przepraszać.. Literature Przepraszamy za opóźnienie Sorry for the delay opensubtitles2 Przepraszam za opóźnienia ..

Przepraszam za spóźnienie.

Przepraszam za spóźnienie lot był spóźniony.Jak jest "przepraszam za spóźnienie" po angielsku?. Przede wszystkim przepraszam za spóźnienie.. Zobacz tłumaczenie Report copyright infringement; OdpowiedziPrzepraszam za spóźnienie.. Możliwe odpowiedzi.. W Wielkiej Brytanii spóźnienie się jest czymś bardzo niekulturalnym, o wiele bardziej negatywnie nacechowanym niż w Polsce.. Dzięki nim możemy osiągnąć wszystko!Dec 16, 2020Pytanie o angielski (amerykański) Jak to przetłumaczyć na angielski (amerykański)?. Nie martw się.. W porządku.. zakupy i usługi angielski matura ustna angielski zwroty miesiące po angielsku podstawowe zwroty po angielsku slang angielski angielski biznesowy zwroty napastnik w futbolu 1000 słów angielski przymiotniki po angielsku szlifuj swój angielski w załączeniu przesyłam po angielsku matura ustna angielski opis .. Coś więcej niż tylko angielski.. Jak za to kulturalnie przeprosić?. Urazić Cię wcale nie chciałem, za dużo spraw na głowie miałem!przepraszam za spóźnienie .. Co znaczy i jak powiedzieć "spóźniony" po angielsku?. Rozmówki angielskie dotyczące pytania o drogę pomogą nam poruszać się w nowym miejscu.Po angielsku ; Na roczek ; Na 80 urodziny ; Na 70 urodziny ; Na 65 urodziny ; Na 60 urodziny ; Na 55 urodziny ; Na 50 urodziny ; Na 45 urodziny ; Na 40 urodziny ; ..

Przepraszamy za spóźnienie.

Przede wszystkim przepraszam za spóźnienie.. Angielski wyrażenia pre-intermediate A2.. zobacz!. W porządku.. "Dobre rzeczy przychodzą do tych, którzy czekają".. - late, belated, lated, tardy, behind, hung up .. (Przepraszam za spóźnienie.). I do apologize for .. (troubling you) Naprawdę przepraszam za.. (kłopotanie pana).. świetnie!. - tłumaczenie na angielski oraz definicja.. more_vertRozmówki angielskie: pytanie o drogę.. Angielskiego najszybciej nauczysz się online.. Wypróbuj za darmo kurs eTutor.Przepraszam za spóźnienie.. lub just kidding!Przepraszam za.. (spóźnienie).. Cześć wszystkim.. Dzień dobry wszystkim i przepraszam za spóźnienie.. (Przepraszam, że spóźniłem się z moimi płatnościami.). W porządku.. W porządku.. Strona główna Zwroty Słownictwo.. Najprościej powiedzieć można po prostu: Sorry, I'm late.. po pierwsze chciałbym przeprosić za kilkuminutowe spóźnienie.. - (FR) Mr President, ladies and gentlemen, firstly, I apologise for the delay.spóźniony - tłumaczenie na angielski oraz definicja.. I'm sorry I'm late.Przepraszam za spóźnienie..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt