Straszne historie do opowiadania w nocy

Pobierz

Szpitale psychiatryczne same w sobie wywołują dreszcze - a co dopiero nawiedzone szpitale psychiatryczne.Pewna dziewczyna siedziała do późna w nocy przed komputerem.. - #15 w.Straszne historie, opowieści z dreszczykiem [pisane przeze mnie] "Duchy zawsze w końcu doganiały swą ofiarę i nie da się zamknąć przed nimi drzwi, bo potrafią przez nie.. Złap mnie!. Zaprosiła Sarę , dziewczyny postanowiły oglądać horrory , i opowiadać sobie straszne historie .W noc po pogrzebie spałam w jednym pokoju z moją mamą i siostrą.. 7 minut po Północy .W środku nocy coś mnie obudziło.. W tej książce będą dodawane historie, które usłyszałam od innych, przeczytałam na forach internetowych.. Dziś ci, którzy zaglądają do ruin w Aninie, opowiadają o upiornych jękach i postaciach, które w nocy wychodzą na teren posesji.. Tym bardziej wstrząsające, że niektóre z nich inspirowane są prawdziwymi wydarzeniami.. 12 opowiadań, które powrócą do Ciebie w koszmarach!Straszne Historie Horror.. Już wcześniej umówiliśmy się, że dzisiejszą noc spędzamy w moim łóżku.. Jest 3 w nocy w Halloween, a.Straszne Historie Horror.. Jakoś 2 w nocy zachciało mi się pić.. Chcesz się nimi podzielić?. Zobacz inne Historia i literatura faktu, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.Straszne Historie i Opowiadania.. Usiadła na łóżku i ujrzała jakąś postać opierająca się o ścianę z na przeciwka..

groza, paranormalne, opowiadania.

W domu nie było nic prócz jedynego, pustego obrazu.. Cień 9 9.. Piękno macierzyństwa 16 16.. Wszystko to w artykule poniżej.Zbiór opowiadań grozy, w napisaniu którego wzięli udział młodzi, zdolni autorzy związani z portalem Straszne-Historie.pl.. Nie pamiętam tego do końca, ale to było w lecie w nocy.. Spojrzalam się w nie.Historia Katriel Zdjęcie pochodzi z filmu Paranormal Activity 4.. Przez ten moment, kiedy otwierałem oczy, po czym rozejrzałem się po moim pogrążonym w mroku pokoju wydawało mi się, że słyszałem z dołu jakiś odgłos.. mr_donut064 9 6 lat temu 14 557 odsłon Czas czytania: ~1 minuta.. Ja niestety nie wiem co opowiadać.. Imiona bohaterów zostały zmienione.Straszna noc w komorze.. Dziewczyna oczekuje dźwięku drapania w drzwi, co oznacza, że jej pies chce już wrócić.. Nie mam żadnych historii strasznych.. One zawsze mnie jakąś wystraszą a ja nic.. Panopticum to ponad 330 stron czystego strachu.. Pukanie do drzwi 20 20.. I wciąż czują obecność potwora w mroku.. Wszystkie dziewczynki ucieszyły się.. Gdy dowiedziała się że rodzice jadę na noc do kolegi na urodziny strasznie się ucieszyła .. Podsyłajcie co macie!. Krople rzęsistego deszczu bębniły o dach jej samochodu i ściekały strumieniami po szybach, wiatr zawodził na zewnątrz a ona przemierzała samochodem drogę pośród gęstych lasów..

Poszukiwacz potworów 6 6. znasz jakieś straszne historie?

Koło 12.00 w nocy Mej i jej brat Jan usłyszeli śpiew kobiety.Znacie jakieś ciekawe straszne historie z życia wzięte?. Rodzice spali niedaleko.. Zdjęcie 10 10.. Jednak co chwilę wydawało jej się, że ktoś za nią stoi i oglądała się nieustannie, jednak była sama.. Szpital psychiatryczny w Owińskach.. Wreszcie dali sobie spokój i zaczęli się rozpakowywać.. Straszne Historie 288K 16.7K 1.6KRodzinka w składzie: mama, tata, i 5 dzieci zamieszkali w pewnym domu.. Uciekłem ze stodoły jak najszybciej i schowałem się pod kołdrą.Straszne historie/opowiadania.. Jeśli chcesz, by Twoja historia trafiła do tej książki, napisz do mnie wiadomość.. Dawno, dawno temu.. #1 w Paranormalne 26.12.2016r.. Wkrótce miała rozpętać się prawdziwa burza.. Przekąska 4 4.. Potwór spod łóżka 5 5.. Cześć nazywam się Julia i mam 15 lat pochodzę z małego miasteczka w którym nigdy się nic nie dzieje mam swój dom na uboczu w pobliżu mieszka dość mało osób najbliższy dom znajduje się 300 metrów od naszego Był piątek zaprosiłam swoją przyjaciółkę na nocowanie rodzice wyszli na imprezę policyjną gdyż mój tata jest policjantem Około godziny 20 byłam już sama i .Noc.. Monika pojechała na wieś do dziadków.. Wychodze na ten korytarz i zamykam za soba dzrwi.. Wyszłam z łóżka, a potem z pokoju.. :) No więc jutro nocują u mnie kumpele i przeważnie zawsze gdy u mnie są opowiadamy sobie całą noc jakieś straszne opowiadania..

I wciąż opowiadają straszne historie, tak jak robili to przed nimi inni".

Co kilka nocy z obrazu spływała .Od tamtej pory nikt nie zamieszkał na Tulipanowej.. Usłyszała już pierwsze, stłumione odgłosy grzmotów, gdy nagle spiker .Opowiadanie pt. '' Późnym wieczorem w lesie'' Są wakacje.. 2455 osób lubi to · 1 osoba mówi o tym.. Oni się nie przejęli tym.. Pewnego dnia gdy stała w kolejce w piekarni by kupić chleb zauważyła swoich kolegów poznanych tu, na wsi i swoją przyjaciółkę Renatę.Była gdzieś godzina 3 w nocy, a moja mama się obudziła.. Ucichł on jednak, zanim moja świadomość w pełni do mnie wróciła.Tak , tylko jak wpisuję w internecie straszne historie to prawie zawsze wyskakują mi te co wymieniłam powyżej .. Przerwany sen 7 7.. Kasia zdenerwowana rzuciła nożem w Agatkę.Pewnej nocy Asia zakradła się do mojego pokoju, po cichu, by nie zbudzić rodziców.. Eksperyment 8 8.. - #15 w.Rodzice nie wierzyli w tę historię o duchach pojawiających się na cmentarzu, ale dzieci owszem.. Czekałem na nią nago.. Miała kłopoty ze snem i często w nocy przychodziła do mojej mamy.Zebraliśmy straszne historie o duchach, krótkie straszne historie oraz te najbardziej przerażające - straszne historie oparte na faktach.. Poszedłem zanieś kotki do starej komóry, koty nagle wyskoczyły i piszczały jak głupie..

:)Straszne opowiadania już od 13,99 zł - od 13,99 zł, porównanie cen w 29 sklepach.

Rzeczy dojść do kuchni musiałam przejść przez długi korytarz.. Pisanie horrorów mają we krwi - Ty zaś po przeczytaniu Panopticum zanotujesz w niej znaczny skok adrenaliny!. Uśpij mnie 17 17.. Nagle za kotami wylazła dziwna postać trzymająca grabie do liści.. Wypadek samochodowy 18 18.. Próbowali go zdjąć na różne sposoby - nie dało się.. Ludzie mówili, że w tym domu straszy.. Jeśli chcesz, by Twoja historia trafiła do tej książki, napisz do mnie wiadomość.. Dawno, dawno temu.. #1 w Paranormalne 26.12.2016r.. Najpierw miała opowiadac Kasia.. Powinien to zrobić już dawno, ale mimo wszystko wciąż jest na dworze .W dzisiejszych czasach większość ludzi nie wierzy w duchy i cuda.. Niezapowiedziana wizyta 15 15.. Pierwsza myśl, która przyszła jej do głowy to, że to moja siostra stoi w tym miejscu.. Dzieci zostały, więc same w domu.. Wzięła z kuchni nóż dla efektu i zaczęła mówic.-W pewnym starym domu żyła rodzina trupów.-Nuda!-krzyknęła Agatka.. .Strona dla tych co lubią poczytać straszne i mroczne historieee, postaramy się aby każda wpadła wam do gustu.. W tej książce będą dodawane historie, które usłyszałam od innych, przeczytałam na forach internetowych.. Ale wciąż boją się umarłych i ciemności.. Mam tego właśnie dosyć xD Jak nie znasz nie odpowiadaj punkto-nabijaczu -,- Ostatnia data uzupełnienia pytania: 2010-02-19 10:29:23-Moich rodziców nie ma, więc poopowiadamy sobie straszne historie..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt