Masz długopis po niemiecku

Pobierz

expand_more Inny pomysł, który zbadałem, to długopis, który rysuje w trzech wymiarach.. Zauważcie: gdy w pytaniu jest einen, to w odpowiedzi jest einen, ( gdy potwierdzamy) albo keinen (gdy zaprzeczamy).. ballpoint rzeczownik + pen rzeczownik = długopis.. Od dźwięków po odgłosy zwierząt czy zabawne dialogi ludzi !. Część z nich ma nazwę podobną do polskiej, a część podobną do angielskiej, co znacznie ułatwia nauczenie się większości z nich.. Farbstift der (PL die Farbstifte) kredka, kolorowy ołówek .Opisz siebie w kilku zdaniach po niemiecku ( jak sie nazywasz ile masz lat ( 16 , Ewa ) co lubisz robic jak spedzasz weekend z kim mieszkasz ( 2 siostry i 2 braci i mama ) Zgłoś nadużycie.. 1st - 12th .Te pytania tłumaczymy : Czy masz długopis, nożyczki, linijkę, długopisy?. j_bakowski_46893.. / Ich habe 2 Kulis( tu liczba mnoga rzeczownika)/ Nein, ich habe keinen Kuli.. 5.Odpisujesz czasami zadania domowe ?. Luźna kolokacja.. Autor zadania wybrał już najlepsze rozwiązanie lub straciło ono ważność.Długopis - Tłumacz, translator, słownik angielski, niemiecki, rosyjski, polski Drogi Użytkowniku AdBlocka, wiemy, jak cenny jest Twój czas - zajmiemy Ci tylko chwilę.. Jaś niemiecki.. - Kalkulator jest używany na lekcji matematyki.Odmiana zaimków dzierżawczych (Possesivartikel) Tabela poniżej przedstawia odmianę zaimka dzierżawczego "mein"..

długopis po niemiecku.

Długopis świetnie wykonany na USB, nawet jest aplikacja, regulacja głośności.Kugelschreiber der (PL die Kugelschreiber) długopis.. długopis po niemiecku - Proszę Cię weź tą teczkę do szkoły.. 2.Kogo zaprosisz na przyjecie urodzinowe ?. szkolne przedmioty.długopisy po niemiecku słownik polsko - niemiecki.. - Muszę kupić nowy ołówek.. Czy dasz nam szansę, abyśmy mogli dalej tworzyć źródło Twojej sprawdzonej, darmowej wiedzy, z której właśnie chcesz skorzystać?. 4.Co one zamierzaja dzis wieczorem ?. 3. verschreiben czasownik verschreibt, verschrieb, hat verschrieben zapisywać, wypisywać (pióro, długopis), med.. 7.Zabierzesz ze soba gitare ?. W odpowiedzi: Ja, ich habe einen Kuli.. Zadanie jest zamknięte.. Dzięki zawartym w nim wyrażeniom, z łatwością nie jedna osoba bez problemu zrozumie prawdziwego slązokaPlay this game to review undefined.. 9.Co ty masz dzisiaj na sobie?. Unser Kind kann schon sprechen - nasze dziecko potrafi już mówić.. Reszty trzeba niestety nauczyć się na pamięć.ołówek po niemiecku linijka po niemiecku długopis po niemiecku piórnik po niemiecku zeszyt po niemiecku gumka po niemiecku nożyczki po niemiecku temperówka po niemiecku plecak po niemiecku książka po niemieckuballpoint pen kolokacja.. a) laptop b) książka c) linijka d) tornister e) gumka do mazania f .Słownik śląski, w którym znajdziemy tłumaczenie śląskich zwrotów i gwary śląskiej..

jak są nożyczki po niemiecku.

6.Czy dzieci nie ogladaja obecnie za duzo Tv?. słówka na Niemiecki DRAFT.. jak są nożyczki po niemiecku.. 8.Odchodzisz znowu wracasz co to oznacza ?. - Kugelschreiber, KuliTłumaczenie słowa 'długopis' i wiele innych tłumaczeń na niemiecki - darmowy słownik polsko-niemiecki.Niemieckie słowo "długopis" (ein Kuli) występuje w zestawach: słówka z książki do gramatyki.. Sprawdź o wiele więcej tłumaczeń i przykładów.Sprawdź tutaj tłumaczenei polski-niemiecki słowa misz masz w słowniku online PONS!. Gratis trener słownictwa, tabele odmian czasowników, wymowa.Niemiecki .. Podaj powód twojego wyjścia, przeproś, że nie zrobiłeś zakupów, zaproponuj wspóle wyjście na zakupy.. das Buch - książka.. DAJĘ NAJ !Język niemiecki, opublikowany 25.09.2020.. Niemiecki klasa5 DRAFT.. plecak , torba szkolna , stół , krzesło , mapa , tablica , kreda , marker , ołówek , temperówka , gumka do mazania , nożyczki , linijka , piórnik , segregator , zeszyt , słownik , komputer , kalkulator , telefon komórkowy ,długopis , portfel , mikroskop , butelka , płyta CD.. Mieszkasz ze swoim kolegą w Niemczech.. Poniżej znajduje się wiele przetłumaczonych przykładowych zdań zawierających tłumaczenia "UCHWYT NA DŁUGOPIS" - polskiego-niemiecki oraz wyszukiwarka tłumaczeń polskiego.Czasami szkoła zaczyna się w sierpniu a czasem we wrześniu..

Proszę, żeby było po niemiecku!

Brak tłumaczeń Dodaj Podobne frazy.. długopis po niemiecku to: Niemiecki klasa5.. jak są nożyczki po niemiecku Preview this quiz on Quizizz.. Articles 07/05/2021 .Musisz przetłumaczyć "UCHWYT NA DŁUGOPIS" z polskiego i użyć poprawnie w zdaniu?. Niezbędnik dla osób z poza granic śląska, szczególnie północy polski.. długopis po niemiecku.. DAJĘ NAJ!Owoce po niemiecku przydają się nam w wielu sytuacjach, od zakupów w sklepie, po przepisy na desery lub ciasta, dlatego warto się ich nauczyć.. przepisywać (lekarstwo); sich verschreiben mylić się w pisaniu.. Jakie dialogi !. Wszystkie inne zaimki dzierżawcze (dein, sein, ihr, unser, euer, ihr) deklinują się według tego samego systemu, czyli dodaje się te same końcówki: Męski.. długopis.Musisz przetłumaczyć "PAPIERU I DŁUGOPIS" z polskiego i użyć poprawnie w zdaniu?. by j_bakowski_46893 .Tłumaczenia frazy "ołówek" w bezpłatnym słowniku polsko - niemiecki: Bleistift, Stift, Crayon.. Kuli der (PL die Kulis) długopis.. komórkowy(wysyłanie sms i dzwonienie) aparat laptop (oglądanie filmów) Potrzebne mi to pilnie.. Pilnie potrzebuję po niemiecku reklamę długopisu oraz ksiązki.. Prawie śpi z tym długopisem i swoją książeczką o zwierzętach w zoo.. - Mój zeszyt ma 60 kartek papieru.. słówka na Niemiecki DRAFT..

Home / Uncategorized/ długopis po niemiecku.

Poniżej znajduje się wiele przetłumaczonych przykładowych zdań zawierających tłumaczenia "PAPIERU I DŁUGOPIS" - polskiego-niemiecki oraz wyszukiwarka tłumaczeń polskiego.długopis {m.}. Żeński.Przetlumacz zdania na jezyk niemiecki 1.O ktorej godzinie wychodzisz ?. Co znaczy i jak powiedzieć "długopis" po niemiecku?. Dlaczego (czy) warto uczyć się słownictwa z Fiszkoteką?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt