Napisz wiersz w którym użyjesz neologizmów artystycznych

Pobierz

Najnowsze pytania w kategorii Język Polski .. krzyżówka i reszta zadańNapisz zdanie w którym użyjesz zwierząt kot ,pies , koń , mysz .. Nie musi być długie.. Najnowsze pytania w kategorii Język Polski .. napisz opowiadanie z dialogiem jak spędziłam zeszłoroczne wakacje potrzebuje na jutro weronikakol200ow4cng October 2020 | 0 Replies .. 26.4.2016 (13:00) Kot ucieka przed psem przy zagrodzie konia który spogląda na mysz .Napisz wiersz lub opowiadanie w którym są popularne rzeczy , pełnią role inną niż te do której zostało stworzone!. Odpowiedz.. Newbie Odpowiedzi: 1 0 people got help.. 0 0 24.01.2014 o 15:53 rozwiązań: 1.. Question from @Kama1231231 - Szkoła podstawowa - Polski.. Odpowiedz.. a) Nadeszły chmury.. Dziękuje ci boże za wszystko co mam co dla mnie zrobiłeś dla siebie i nas.. b) Problem przetrwania odpadów nie został jeszcze rozwiązany.. Odpowiedz.. Dziękuje za piękno Tej ziemi i ludzi, dziekuje za lasy dziekuje za drzewa dziekuje za piękno twojego tworzenia.Pewnego dnia na skraju lasu urodziło sie 10 kaczatek.. Najnowsze pytania w kategorii Język Polski .. Weź wszystkie:butelki, puszki, makulaturę.. Pytania .. pierwsze kaczatka wysmiewalo sie z drugiego ,mówiło że jest ono brzydkie.pozostałe 8 kaczatek kapało sie w 2 metrowym stawie.nagle za pobliskich 2 krzaków wyskoczyły 3 ogromne wilki.Wilki zjadły kaczatka kazde po 3.Zostało jednak brzydkie kaczatku które uciekło do 100 milowego .NAPISZ OPOWIADANIE W KTÓRYM OPOWIESZ O SPOTAKNIU WISŁAWY SZYMBORSKIEJ Z POMYSŁEM NA WIERSZ!.

Napisz wiersz lub opowiadanie, w których użyjesz neologizmów artystycznych.

Pomocy!. 6 pkt za rozwiązanie + 3 pkt za najlepsze rozwiązanie -26.4.2016 (12:25) - przydatność: 84% - głosów: 6.. W kródce lato nastało, domeczek nam rozgrzało.. Question from @Juliazte3 - Gimnazjum - PolskiZadanie: napisz wierszyk, w którym użyjesz jak najwięcej Rozwiązanie:awantura w borze wybuchła w borze awantura wielka podły przestępca uprowadził wróbelka rzucił go w chaszcze, wytarzał w błocie, zwichnął skrzydełko, uwięził w wykrocie trzymał niebożę w tejże ciemnicy, w bardzo ohydnej, złej okolicy nie dał mu wody, ni pożywienia i zatarł ślady tego zdarzenia trzy .napis wiersz w którym ożywisz przedmioty.. Wystarczy mi na pół strony ; )) .. tworząca z orzeczeniem związek główny.. Szkoła - zapytaj eksperta (1198) Szkoła - zapytaj eksperta (1198) Wszystkie (1198) Język angielski (748) Język .Napisz wiersz w którym podstawą transformacji świata będzie ożywienie lub uosobienie +0 pkt.. Pytania .. Przydatność 50% Zwracając uwagę na typowe dla awangardy środki wyrazu napisz interpretację wiersza Juliana Przybosia pt. "Notre-Dame"Przydatność 55% Wiersz,,Dom i pory roku'' Przyszła wiosna, do domku kwiaty przyniosła.. daje naj za pierwsza odpowiedźZobacz 2 odpowiedzi na zadanie: Napisz tekst lub wiersz o niezwykłym miejscu w którym marzysz.. Może to być np. fotel w kącie, balkon, łóżko POMOCY!napisz wiersz w którym zastosujesz gry językowe z wybranym słowem +0 pkt..

... napisz wiersz w którym ożywisz przedmioty .

Wiersz zaczął byc w książkach, nawet w teatrze został odegrany przez marionetki.Wisława cieszyła się i pisała wiersze co kilka miesięcy .Dobre złego początki, Dostaję dzisiaj piątki, Przyjrzę się temu bacznie, I leniuchować zacznę.. Najnowsze pytania w kategorii Język Polski .. Zastąp podane zdanie zdaniem bezpodmiotowym.. Szkoła - zapytaj eksperta (1203) Szkoła - zapytaj eksperta (1203)Zobacz 1 odpowiedź na pytanie: Napisz krótkie opowiadanie w którym użyjesz jak najwięcej wyrazów z ,,rz'' i ,,ż''?. Pisała, myślała aż nad rane skończyła swój wiersz, a miał on tytuł W zatrzęsieniu*.. Question from @Buntownik15 - Gimnazjum - Polski.. Odpowiedz.. Na jesień dom w złoty się zmienił, i od blasku, aż się mienił.Napisz wiersz, w którym głównym bohaterem będzie twoje alter ego.. Zwykłe pytania; Sondy&Ankiety; Kategorie .. Najaktywniejsze .. Zapisz si ę Wypisz się.. dalsze przygody Tima z opowieści wigilijnej-opowiadanie .Oct 5, 2021Napisz własny wiersz, w którym ujawnisz się jako podmiot liryczny.Uzyj środków stylistycznych .. Odpowiedzi: 0 .. Wasze kluby.. Usiądę na laurach, Nie myślę o lekturach, Zacznę się chyba włóczyć, Żeby się nic nie uczyć.polski:Napisz wiersz,w którym podstawą transformacji świata będzie animizacja(ożywienie) lub uosobienie.Użyj także innych środków poetyckich .. napisz wiersz w ktorym podstawa transformacji swiata bedzie uosobienie i ozywienie ..

Napisz rymowany wiersz, w którym tematem jest piękno przyrody.

Wynieś śmieci.. Odpowiedzi: 0 .. Zrób pranie, pamiętaj o segregacji, białe do białych, kolorowe do kolorowych.. Radośnie nam śpiewała, i naśona rozsiewałą.. Podmiot najczęściej wyrażony jest rzeczownikiem w mianowniku, ale .Zadanie: napisz wierszyk, w którym użyjesz jak najwięcej Rozwiązanie:wielkie szorowanie nakrzyczała katarzyna na krzysztofa, że zniszczona jest nowa sofa że na obiciu jest ślad brzydki, w miejscu gdzie krzysiu zajadał frytki chłop skruszony i przestraszony nagłym wybuchem swojej żony, sięgnął do schowka po różne środki płyny, pianki, proszki, szczotki lecz próżne były .Napisz cztero wersowy rymowany wiersz, w którym muszą być słowa SKO i oszczędności błagam byle szybko i nie przysyłajcie mi linków napiszcie to PLISSSSSS 15 pkt za rozwiązanie + 8 pkt za najlepsze rozwiązanie - 3.11.2015 (15:33) - przydatność: 100% - głosów: 1Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Napisz wiersz, w którym przedstawisz swoje myśli i odczucia dotyczące otaczającego cię świata (minimum 3 strofy).. 0 ocen | na tak 0%.. Solniczkę odstaw na bok, nie używaj jej.. Płyn weź z pawlacza w łazience.. Odpowiedz.. a) Nadeszły chmury.. Szybko, bo potrzebuję na jutro!Napisz rymowany wiersz, w którym tematem jest piękno przyrody.. Question from @verusS009 - Szkoła podstawowa - Polski..

Aby ...Napisz wiersz lub opowiadanie , w którym użyjesz neologizmów artystycznych -> 5-wersów :).

daje naj za pierwsza odpowiedź Napisz wiersz lub opowiadanie w którym są popularne rzeczy , pełnią role inną niż te do której zostało stworzone!. Wskazuje on element, o którym orzeka się w danym zdaniu.. Zwykłe pytania; Sondy&Ankiety; Kategorie .. Adzia100.Zadanie: napisz fantastyczną historyjke w której użyjesz wybranego wyrazu mającego więcej niż jedno znaczenie opowiedz o tym jak się przeobraża nazwany tym .. April 2019 0 65 Report.Ułuż wiersz w którym uzyjesz neologizmów i będzie to tekst o zimie (4 wersy i 3 wzrotki) proszę pottrzebne mi to na jutro.. m4ti1231 rozwiązane zadanie m4ti123.. Prosze o pomocccc +1 pkt.. Nakarm królika i daj mu jeść.Napisz wiersz, w którym podziękujesz Panu Bogu za piękno stworzenia.. +0 pkt.. .Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Napisz wiersz w którym opiszesz piękno jakiegoś miejsca, krajobrazu posługując się różnymi środkami poetyckimi.. Ugotuj obiad, przygotuj sałatkę, użyj warzyw.. Odpowiedzi najlepsza odpowiedź.. Newbie Odpowiedzi: 1 0 people got help..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt